СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 3-ГО ТУРУ ЕКСТРА-ЛІГИ

У топ-п'ятірці кращих голів - одразу два "ураганівці" Михайло Зварич та Юліан Горбатий! + ВІДЕО

Ми продовжуємо формувати віртуальну збірну з кращих гравців кожного з турів. Цього тижня двома голкіперами, які нас по справжньому вразили, стали Андрій Пітуля та Богдан Тимощук. "Енергетик" став тим гравцем, завдяки якому команда стримала стартовий натиск суперників і змогла повернути гру під свій контроль. А Богдан Тимощук грав надійно у тих епізодах, коли захисники дозволяли гравцям "Привату" пробивати по воротам.

Гравці першої четвірки: Микола Грицина своїм дублем оформив перемогу для "Енергії", Олександр Педяш у Кривому Розі проявив в атаці свої кращі якості. У Херсоні Юліан Горбатий двічі виводив свою команду вперед, і взагалі був найбільш помітним на майданчику. Не залишимо поза увагою гру Сергія Журби у Покровському – він і забивати встигав, і в захисті відпрацьовувати, і гольові передачі роздавати.

До другої четвірки потрапляють Дмитро Калуков (знову результативна, але цього разу більш надійна в захисті, гра), Андрій Будін (найактивніший у складі "Продексіму", зрівняв рахунок у другому таймі і повернув свою команду у гру), Дмитро Михайленко (результативний матч у Кривому Розі – вже вкотре для Дмитра) та Дмитро Бондар (закріпив перемогу "Локомотиву" у гостьовому матчі з "Титан-Зорею")

Головним тренером збірної призначаємо Євгена Ривкіна – "Локомотив" здолав комплекс "майданчика в Покровському" саме завдяки грамотній тактичній грі.

Голкіпери: Андрій Пітуля (Енергія), Богдан Тимощук (Спортлідер+)

Перша четвірка: Олександр Педяш (Спортлідер+), Микола Грицина (Енергія), Сергій Журба (Локомотив), Юліан Горбатий (Ураган)

Друга четвірка: Дмитро Калуков (Спортлідер+), Андрій Будін (Продексім), Дмитро Бондар (Локомотив), Дмитро Михайленко (Спортлідер+)

Головний тренер: Євген Ривкін (Локомотив)

Прес-служба АФУ

22.09.2015 14:02