СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 7-ГО ТУРУ ЕКСТРА-ЛІГИ

Двоє "ураганівців" - у збірній сьомого туру за версією АМФУ

До Вашої уваги символічна збірна сьомого туру Екстра-ліги за версією журналістів АМФУ

Голкіпери: Дмитро Литвиненко (Локомотив),  Богдан Тимощук (Спортлідер+)

І не треба нарікати на автора, мовляв, той не володіє ситуацією і ставить у ворота символічної збірної голкіпера команди, яка поступилася. Знаєте, часто буває так, що в поразці винити голкіпера будеш в останню чергу, так сталось і у грі Локомотиву з Енергією. Дмитро Литвиненко як міг намагався своїми упевненими діями протистояти натхненній грі енергетиків, і якби його партнери підтримали свого воротаря – результат був би зовсім іншим.

У дублери Литвиненку журналісти АМФУ обрали Богдана Тимощука з Хмельницького. Молодий голкіпер достойно замінив дискваліфікованого Лисенка, і тепер Максиму доведеться відвойовувати місце у основному складі, адже впевнена гра Тимощука проти Кардиналу та Лукасу робить саме останнього першим номером у Спортлідері+.

Польові гравці: Андрій Сімка (Ураган), Євген Ланко (Кардинал-Рівне), Дмитро Калуков (Спортлідер+), Сергій Рибак (Спортлідер+).

"Друга четвірка": Ігор Горло (Приват), Роман Цапов (ЛТК), Павло Пічкуров (Титан-Зоря), Михайло Зварич (Ураган).

Присутність у першій четвірці одразу двох представників Спортлідера+ можна легко пояснити: команда провела чудовий матч проти Лукасу, та й Рибак з Калуковим будуть добре взаємодіяти в символічній збірній. Андрій Сімка провів черговий впевнений матч, у якому крім дублю допомагав молодим партнерам забивати, а Євген Ланко став одним з ключових гравців у звитязі над СумДУ.

Прес-служба АМФУ

12.11.2014 21:05