СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА ДЕСЯТОГО ТУРУ ЕКСТРА-ЛІГИ

"Ураганівці" Колток, Корсун і Боргун - у збірній туру за версією АМФУ

Протягом майже усіх турів ми по середам звикли підводити короткий підсумок матчів, визначаючи кращих  з кращих. І вже можна прослідкувати "старожилів" нашого рейтингу. Такими сміливо називаються голкіпер Юрій Савенко з "ЛТК" та Дмитро Калуков зі "Спортлідер+", Роман Бакум з "Привату" та Микола Білоцерківець з "Локомотиву".

У десятому турі на позиції голкіпера відбулись зміни. Дебют у символічній збірній сезону 2014/2015 святкує голкіпер "Урагану" Роман Колток. Те, що творив Роман у Хмельницькому, не піддається поясненням від жодних науковців у світі. Особливо хочеться відмітити такий компонент гри, як вибір позиції. З цим у Романа все чудово, практично у кожному моменті голкіпер опинявся саме там, де було потрібно. Ну а коли не вистачало декількох сантиметрів – рятувала реакція та відвага. Завдяки Колтку "Ураган" виграв свій матч з сухим рахунком, а сам Роман записав на свій рахунок майже два десятки сейвів.

У дублери "ураганівцю" наш тренерський штаб, складений з журналістів АМФУ, бере стража воріт "Титан-Зорі" Володимира Удовиченка. Його впевнена гра дозволила "покровчанам" реваншуватись за поразку у першому колі від "Лукаса", а команда, яка найчастіше б’є по воротам у цьому чемпіонаті, лише раз змогла відкоркувати володіння господарів.

Щодо польових гравців, то до першої четвірки потрапляють автори дублів Віталій Багряк з "Енергії" (вдруге поспіль), Андрій Лисенко з "ЛТК"  та Сергій Журба з "Локомотиву". Не могли ми обійти своєю увагою і впевнену гру молодого Ігоря Корсуна з "Урагану". Чудова взаємодія з партнерами плюс технічний другий гол у його виконанні дозволили зайняти місце серед кращих.

Другу четвірку сформували наступні виконавці: Анатолій Мілінький (ЛТК), Орест Боргун (Ураган), Валерій Грицовець (Титан-Зоря), Євген Леміш (Лукас).

Прес-служба АМФУ

17.12.2014 22:47