СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА ПЕРШИХ МАТЧІВ 1/4 ЕКСТРА-ЛІГИ + ВІДЕО

У п'ятірці кращих - автор переможного гола у ворота "ЛТК" Юліан Горбатий

Кількість матчів у турі зменшилась до чотирьох, тим складніше визначати кращих з кращих. Та герої є завжди, про них далі піде мова, щоправда, вже в рамках однієї граючої четвірки...

"Пост номер 1" нашої збірної цього туру займає страж воріт "Титан-Зорі" Валерій Чичикало. Звичайно, можна відмітити і Володимира Кардаша з "Енергії", який єдиний залишив свої ворота в недоторканості, але саме на долю Валерія припала основна заслуга успіху покровчан, коли увесь другий тайм "Спортлідер+" провисів на воротах суперника. У той же час Володимира частенько страхувала вдало побудована оборона... Тим більше, Валерій цього туру залишився без дублера, Удовиченко матч пропускав.

Не виїзжаючи з Покровського, запрошуємо до збірної Анатолія Мілінького, автора дублю у ворота "Спортлідера+". Енергетик Андрій Федюк ефектним ударом відкрив шлях своїй команді до перемоги, а Дмитро Бондар зрівняв рахунок у матчі з "Лукасом". Останнім гравцем першої четвірки стає Юліан Горбатий з "Урагану" - за свої холоднокровні дії в карному майданчику опонентів та переможний м’яч.

"А тренер хто?" - поцікавляться допиливі читачі... Наша редакція вирішила віддати місце головного тренера дебютантові цієї посади - Едуарду Кулику. Перший же свій матч на чолі "Титан-Зорі" Едуард виграв, і тепер його команда має непогані шанси на потрапляння до півфіналу Екстра-ліги.

Голкіпери: Валерій Чичикало (Титан-Зоря)

Універсали: Юліан Горбатий (Ураган), Анатолій Мілінький (Титан-Зоря), Андрій Федюк (Енергія), Дмитро Бондар (Локомотив)

Тренер: Едуард Кулик (Титан-Зоря)

Прес-служба АФУ

14.04.2015 11:46