ТАКІ РІЗНІ МАТЧІ ДЛЯ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ U-19

Вчора перемога над Голландією, сьогодні – поразка від Іспанії.

На футзальному Євро-2019, який зараз проходить у Латвії, українські гравці збірної U-19 зіграли два матчі, які, на жаль, кардинально відрізнялися між собою.

Нагадаємо, що підопічні Віталія Одегова потрапили у групу з Голландією, Хорватією та Іспанією. Крім того, у складі цієї збірної одразу 7 гравців Ураган-2-КФВ – Завертаний, Негела, Гуйван, Сенюк, Масевич, Меденець, Сорокін.

Перший матч на турнірі вийшов вкрай вдалим. Збірна Голландії, яка була нашим суперником у першому турі, отримала три голи у першому таймі, а потім ще чотири у другому, а наші хлопці у підсумку виграли 7:0.

Україна (U-19) – Нідерланди (U-19) – 7:0
Голи: Белан (5, 16, 37), Бланк (12), Масевич (24), Нагорний (36), Негела (36)
Україна (U-19): Гуйван – Бланк, Завертаний, Волков, Бєлан – Квасній, Нагорний, Негела, Тимців – Масевич, Сенюк, Сорокін, Меденець
Нідерланди (U-19): Бен-Салем – Тейлор, ван Лонден, Камп, Бізен – Беналі, Бен-Халу, ван Халдерен, Аззанагі – Амхейє, Ель-Террахі
Попередження: Бен-Халу (10)

Як бачите, гравці Ураган-2-КФВ, Олег Негела і Марян Масевич, відзначилися результативними ударами.  Єдиним негативним моментом для нашої збірної стала травма Завертаного, якої капітан зазнав наприкінці зустрічі. Як наслідок, гра другого туру проти Іспанії пройшла без його участі.

Власне кажучи, саме сьогодні наші хлопці зіграли проти Іспанії, але рахунок цього протистояння вийшов майже дзеркальним, у порівнянні з грою проти голландців.

Вже на третій хвилині Повіль рахунок відкрив, проте наш Олег Негела рахунок зрівняв ще у першому таймі. Хтозна, як відбувалися події надалі, якби на останніх секундах першого тайму, Перес не реалізував дабл-пенальті – 1:2. «Гол в роздягальню», мабуть, трішки зламав нашу команду, яка у другому таймі пропустила ще п’ять голів... 1:7.

Україна – Іспанія – 1:7 (1:2)

Голи: Негела (16) — Повіль (3), Перес (20, дабл-пенальті), Пенья (22, 39), Моліна (25), Родрігес (31), Волков (39, автогол).

Україна: Козлов, Нагорний, Бланк, Бєлан, Волков, Гуйван, Сорокін, Масевич, Сенюк, Меденець, Негела, Квасній, Тимців.