ТРЕНЕРСЬКІ ПЕРЕСТАНОВКИ В КЛУБАХ ЕКСТРА-ЛІГИ

"ХІТ", "Титан" і "Кардинал-Рівне" отримали нових наставників

Під час літнього міжсезоння одразу у трьох клубах вітчизняної Екстра-ліги відбулися зміни на тренерському містку. Зокрема, головним тренером столичного "ХІТа" став Дмитро Шувалов, який в минулому році завершив свою ігрову кар'єру, а з молодіжною командою "ХІТ U17-19" здобув бронзові медалі Першої ліги "С" Чемпіонату Києва з футзалу.

На цій посаді він замінив Олега Лук'яненка, який залишається в системі клубу і призначений на посаду виконавчого директора. Допомагати Дмитру Шувалову в новому сезоні буде Тарас Шпичка, а молодіжну ж команду "ХІТ U17-19" прийняв відомий столичний фахівець В'ячеслав Листопад.

Екс-наставник "Титану" Дмитро Камеко найближчим часом очолить білоруський "БЧ" з Гомеля. Нагадаємо, що у минулому сезоні молодий український тренер практично привів покровську команду до бронзових медалей Екстра-ліги, але перед серією за 3-тє місце покинув клуб. Разом з ним у Гомель перебирається і екс-гравець того ж таки "Титану" Сергій Малишко. Головним наставником команди з Покровського у сезоні 2018/19 рр. знову стане Павло Пічкуров, який у 2017 році вже виконував обов’язки граючого тренера "Титану".

Найтитулованіший український футзальний наставник Станіслав Гончаренко очолив "Кардинал-Рівне". На цій посаді він змінив граючого тренера Сергія Піддубного, якому запропонована посада в системі клубу. За свою тренерську кар'єру Станіслав Гончаренко по шість разів вигравав чемпіонат і кубок України, оформивши "золоті дублі" з трьома різними командами - київським "Інтеркасом" і львівськими "Таймом" та "Енергією", а загалом за 15 повних сезонів його команди лише одного разу залишилися без нагород. 57-річний спеціаліст був у тренерському штабі збірної України, яка у 2001 році стала віце-чемпіоном Європи, за що й отримав звання заслуженого тренера України.

Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган"

25.06.2018 12:27