ТРЕТЯ ЗВИТЯГА НАД ХІТОМ В СЕЗОНІ!

Дракони завдали першої домашньої поразки «кабельникам» у цьому сезоні.

Як і завжди буває, матч між ХІТОМ і Ураганом вийшов неймовірно цікавим і насиченим на небезпечні епізоди.

Розпочалося все з моменту Педяша, який пробив п’ятою, але не влучив у площину воріт. Ураган, в свою чергу, відповів потужним пострілом Микитюка у ближній кут з правого флангу, але м’яч влучив у сітку з зовнішнього боку.

Майже одразу з протилежного флангу так само пробив Лебідь, а у наступному епізоді ми побачили гол від Абакшина. Шеремета виконав класну передачу з кутового, а Даниїл головою відправив м’яч у самісінький кут воріт Сухова – 0:1, вже на четвертій хвилині матчу.

Враховуючи той факт, що поступатися вдома кабельникам було зовсім не можна, підопічні Шувалова одразу перевели гру на половину поля Драконів. Спочатку пробив Тмєнов із центральної зони. Потім був момент у Ігора Борсука, який намагався добити м’яч у ворота Кардаша з декількох метрів, але Володимир своєчасно вийшов з воріт. Потім вже Шереметі довелося вибивати м’яча фактично з лінії воріт Драконів.

Крім того, Руслан встигав створювати моменти і біля воріт суперника. В одному з епізодів він продерся крізь двох гравців ХІТа на лівому фланзі, але його удар пройшов зовсім поруч зі стійкою.

Потім ХІТ мав мабуть, найефектніший і найнебезпечніший момент у першому таймі, який виник у Колеснікова. Олександр обіграв двох гравців Урагана, але пробив над воротами.

А вже через декілька хвилин Колесніков врятував ХІТ від голу Фаренюка, який перекидав м’яч фактично у порожні ворота, але Олександр підстрахував свого голкіпера.

Тим не менш, на початку другого тайму Педяш зрівняв рахунок у матчі, відмінно виконавши стандарт на 22-й хвилині – 1:1.

Майже одразу Шеремета міг виводити Ураган вперед, але замикаючи простріл з правого флангу, влучив прямісінько у голкіпера опонентів.

Потім почалися справжні гойдалки. Команди відповідали одна одній, атакою на атаку, але голів все не було. Так тривало рівно до 39-ї хвилини матчу, поки Лебідь не виконав відмінну передачу з правого флангу, а Даниїл Абакшин своєчасно переправив м’яча у ворота – 1:2. Ураган вириває перемогу на виїзді та виходить на першу сходинку в турнірній таблиці!