ТРИ ДРАКОНИ У МАТЧІ ВСІХ ЗІРОК ЕКСТРА-ЛІГИ!

Матч відбудеться наприкінці грудня.

23 грудня о 19:00 у Рівному відбудеться Матч зірок-2019. Цьогоріч на шанувальників футзалу очікуватиме протистояння між збірними «Сходу» та «Заходу».

Як повідомлялося раніше, першим етапом став відбір гравців до команд, який проходив за результатами голосування тренерів команд Favbet Екстра-ліги. За правилами голосування, у збірній команді «Сходу» було обрано 15 гравців (по 3 гравці з 5 команд-учасниць), а у збірній команді «Заходу» 12 гравців (по 3 гравці з 4 команд-учасниць).

Разом з тим, десятку було сформовано з числа футболістів з найкращим рейтингом (набрали найбільшу кількість голосів від тренерів) серед 15-ти та 12-ти обраних універсалів.

Представляємо вашій увазі остаточну десятку конференції «Схід»:

Конференція «Схід»

Петро Шотурма («Продексім»)

Олександр Педяш («ХІТ»)

Денис Овсянніков («Food Centre-СумДУ»)

Олександр Вершинін («Епіцентр К-Авангард)

Андрій Хамдамов («Сокіл»)

Микола Білоцерківець («Продексім»)

Сергій Журба («ХІТ»)

Віталій Катеринін («Food Centre-СумДУ»)

Роніньо («Продексім»)

Євген Сірий («ХІТ»)

Остаточна десятка конференції «Захід» виглядає таким чином:

Конференція «Захід»

Артем Фаренюк («Ураган»)

Степан Струк («Енергія»)

Володимир Поночовний («Кардинал-Рівне»)

Віталій Дзюба («ІнБев»)

Микола Микитюк («Ураган»)

Олег Легендзевич («Енергія»)

Олександр Басич («Кардинал-Рівне»)

Станіслав Моспан («ІнБев»)

Мар’ян Пелех («Енергія»)

Андрій Федюк («Ураган»)

Другим етапом стало голосування президентів команд Favbet Екстра-ліги, котрі обирали по одному тренеру, які очолять збірні команди кожної конференції. За його результатами головним тренером команду «Сходу» стане представник херсонського «Продексіма» та легенда іспанської «Барселони» Хаві Родрігес, а з командою «Заходу» працюватиме наставник львівської «Енергії» та екс-капітан збірної України Валерій Легчанов.

Наступним етапом стане вибір воротарів головними тренерами збірних команд кожної конфренеції. Нагадаємо, що їх буде обрано серед представників команд «Сходу» та «Заходу» відповідно.

Додамо, що найближчим часом на сайті futsal.com.ua розпочнеться голосування вболівальників за стартові четвірки кожної з команд, яке триватиме до 20 грудня.

Джерело: Прес-служба Асоціації футзалу України

26.11.2019 16:59