ТУРНІР РОЗВИТКУ УЄФА: УКРАЇНА U-17 - СЛОВАЧЧИНА U-17 - 2:2, ПЕН. 4:3

Україна стартує з перемоги над Словаччиною у серії пенальті + ФОТО

Юнацька збірна України (U-17) з перемоги стартувана на "Турнірі розвитку УЄФА", який 19 квітня розпочався у словенському Подчетртаку. Підопічні Віталія Одєгова зіграли в основний час внічию зі словацькими однолітками, але виграли у серії пенальті.

Українці дуже швидко пропустили - вже на 3-й хвилині. Але у той же час вони змогли так само швидко відігратись - "ураганівець" Олег Негела на 5-й хвилині став автором першого голу нашої збірної на "Турнірі розвитку УЄФА". Цей гол додав "синьо-жовтим" впевненості, і вони протягом першого тайму виглядали краще за своїх словацьких візаві.

Відповідно, українці й атакували більше. Але забити змогли лише один раз - гол на рахунку житомирянина Дениса Бланка. У другому таймі гра йшла на зустрічних курсах, і рахунок, відповідно, міг змінитись як в один бік, так і в інший. На жаль, наші хлопці не змогли на останніх хвилинах втримати переможний рахунок, дозволивши Коріцині зрівняти цифри на табло.

Оскільки нічиї у цьому турнірі не передбачені регламентом, то обом командам довелося пробивати післяматчеві 6-метрові. Основна серія закінчилася внічию, тому далі вже пішла боротьба нервів до першого промаху. І в цій боротьбі міцнішими виявилися нерви воротаря збірної України та "Урагану-2" Гнатковського, який потягнув пенальті від Куруца і подарував перемогу збірній України.

Україна (U-17) - Словаччина (U-17) - 2:2 (пен. 4:3)
Україна: Гнатковський - Масевич-к, Негела, Сенюк, Мельник - Галич, Белан, Першин, Бланк - Вербовий, Завертаний.
Голи: Негела (5), Бланк (17) - Шевчик (3), Коріцина (39)
Попередження: Сенюк (27) - Ріпел (38).

Серія пенальті:
Україна:
Галич - 1:0, Бланк - 2:0, Мельник - 2:1 (мимо), Масевич - 3:2, Белан - 4:3
Словаччина: Шевчик - 1:0 (штанга),  Бачо - 2:1, Вактор - 2:2, Ріпел - 3:3, Куруц - 4:3 (воротар)

Зазначимо, що за перемогу в серії пенальті збірна України отримала два очки, а збірна Словаччини за нічию в основний час - одне очко. Так само, як і в іншому матчі середи збірна Угорщини обіграла збірну Словенії по пенальті 6:4, після того, як основний час завершився з рахунком 3:3. У четвер, 20 квітня "синьо-жовті" зіграють з угорськими однолітками о 18.00 за київським часом.