«ТИТАН-ЗОРЯ» І «ЛУКАС» РОЗІГРАЮТЬ П'ЯТЕ МІСЦЕ

"ЛТК" і "Кардинал-Рівне" відмовилися від подальших виступів

Нагадаємо, що згідно регламенту Екстра-ліги сезону 2014/2015, команди, які програли у чвертьфіналі, повинні були розіграти між собою місця з 5-го по 8-е в одному місті. Цим містом повинні стати Суми, в якому грає "ЛТК", оскільки саме ця команда посіла найвище місце з квартету команд, що вилетіли з плей-офф.

Однак, як стало відомо, ані луганська "ЛТК", ані "Кардинал-Рівне" не збираються продовжувати цей сезон. За повідомленням офіційного сайту МФК "Кардинал" генеральний спонсор клубу - фірма "Кардинал" припинила фінансування команди, а президент клубу Володимир Валявка склав з себе повноваження. Ситуація з луганським "ЛТК" приблизно така ж. Команда розпущена у відпустку і за неофіційною інформацією, якщо в майбутньому сезоні луганчани не повернуться в рідне місто, то "Луганська Телефонна Компанія" припинить фінансування клубу в іншому місті.

Таким чином, команді "ЛТК" було присвоєно 7-е, а команді "Кардинал-Рівне" - восьме місце в нинішньому сезоні Екстра-ліги. А за 5-е підсумкове місце поборються покровська "Титан-Зоря" та кременчуцький "Лукас". Оскільки "Титан-Зоря" в регулярному чемпіонаті посіла місце вище "Лукаса", то цей матч відбудеться в Покровському 25 квітня о 14:00.

Натомість цього вікенду, з 24 по 26 квітня, у Кривому Розі пройде Кубок Президента АФУ, за який боротимуться чотири команди, що вже завершили змагання у своїх турнірах. Це - представник Екстра-ліги місцевий "Приват", учасник Першої ліги - херсонський "Продексім", чемпіон Аматорської футзальної ліги України 2015 - "ЮВІКО" з Дніпропетровська та учасник Всеукраїнського фіналу АФЛУ - місцева команда "Конкорд".

За інформацією ФК "Лукас", МФК "Приват".
 

21.04.2015 12:58