UA-ФУТБОЛ: ЕКСТРА-ЛІГА. ГЕРОЇ 1-ГО ТУРУ

Сайт ua-football.com - про кращих гравців у матчах чемпіонату України

З початком нового сезону оновлюємося і ми. Отже, ласкаво просимо - нова рубрика від сайту UA-Футбол - "Герої туру". Кожного разу, після завершення чергового туру чемпіонату України по футзалу в Екстра-лізі, ми підбиватимемо не лише підсумки виступу команд, але і визначатимемо тих, хто краще за усіх проявив себе в конкретному матчі. Таким чином, ми напевно спростимо вибір кращого гравця місяця, чи не так? Отже...

5-е місце. Микола Дурбан ("Приват"). Голкіпер криворізького клубу видав дуже сильний матч проти "Кардинала", не раз виручаючи своїх партнерів по команді. Багато в чому перемога "приватівців" - його заслуга. Принаймні, після трьох пропущених м'ячів, в яких немає його провини, зумів зібратися сам, і його настрій передався команді. А переможний результат "Привату" говорить сам за себе.

4-е місце. Денис Овсянніков ("Локомотив"). В принципі, те, що серед лауреатів буде і один з гравців "Локомотиву", було прогнозовано. Все-таки, "залізничники" здобули поки найбільшу перемогу в чемпіонаті. І Овсянніков був одним з її співавторів. Якщо говорити про стабільність, то Денис відноситься якраз до стабільних гравців. Може, він не є таким яскраво вираженим лідером, як, наприклад, Журба, Литвиненко або Іваняк, але він теж може "вистрілити". І свою роботу на майданчику він робить стабільно якісно. А його голи - явне тому підтвердження.

3-є місце. Михайло Грицина ("Енергія"). Ще в минулому сезоні якось повелося, що у "Енергії" основне навантаження несла на собі перша четвірка. Проте, початок цього сезону може внести корективи в гру "біло-зелених". Михайло та Микола Грицини, які грають у другій четвірці, вже давно готові стати лідерами львівської команди. Це у грі з "Титан-Зорею" підтвердив Михайло. Він не вимикався з епізодів, намагався виявитися в потрібний час в потрібному місці, і як результат - саме його два голи допомогли "Енергії" обіграти непоступливий колектив з Покровського. Тому, не можна не відзначити цього гравця.

2-е місце. Дмитро Калуков ("Спортлідер+"). Кращий гравець минулого сезону за версією сайту UA-Футбол продовжує доводити правильність цього вибору і в новому сезоні. Його два голи "Урагану" стали одним з тих "камінчиків", з яких була побудована перемога "Спортлідера+". Немає сумнівів, що і цього сезону Калуков вестиме хмельницьку команду за собою. І якщо його партнери не підкачають, то цілком реально, що ми знову зможемо побачити подолян у фіналі чемпіонату України.

1-е місце. Ігор Бойченко ("Приват"). З "Привату" розпочали - "Приватом" же і закінчимо. Думається, ні у кого немає сумнівів, що Бойченко заслужив перший рядок нашого рейтингу. По-перше - він показав себе справжнім лідером команди, коли це було треба. По-друге - він гідно замінив у якості головного бомбардира "Привата" Романа Бакума (про це ми вже писали, підбиваючи підсумки туру). І по-третє - перший хет-трик сезону в першому ж турі - цю подію не можна обійти. А взагалі Бойченко заслужив. Так, може, десь йому в грі з "Кардиналом" повезло, але знаючи Ігоря як гравця-максималіста, можна сказати, що без його зусиль і фарту не було б. Відповідно, не було б і забитих м'ячів.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол

08.09.2015 16:53