UA-ФУТБОЛ: ЕКСТРА-ЛІГА. ГЕРОЇ 12-ГО ТУРУ

Сайт ua-football.com - про кращих гравців у матчах чемпіонату України

"Святомиколаївський" тур, якщо так його можна назвати, подарував нам нових героїв, які зробили все для того, щоб це свято їх команди відзначили на мажорній ноті. Тому, не будемо відкладати справу в довгий ящик і приступимо до оголошення героїв туру.

5-е місце. Віталій Біров ("Ураган"). Воротар "Урагану" відіграв так само здорово, як і вся його команда. У деяких епізодах врятував "драконів" від вірного голу. Напевно, в поєдинку проти "Продексіма" Віталій просто не міг зіграти інакше, оскільки якби він відіграв хоча б трохи гірше за своїх одноклубників, то його б не зрозуміли івано-франківські вболівальники. А так – він піймав потрібну хвилю і багато в чому допоміг своїм партнерам здобути першу за довгий час перемогу.

4-е місце. Сергій Журба ("Локомотив"). Традиційно Журба показав свій високий рівень гри. Ще під час матчів збірної було видно, що один з лідерів "Локомотива" знаходиться в хорошій формі. А після Угорщини він, здається, трохи додав. Тому не дивно, що в протистоянні з "Титан-Зорею" він був одним з найактивніших. За свою активність Сергій отримав винагороду у вигляді двох голів у ворота покровчан.

3-е місце. Ігор Корсун ("Ураган"). Один з кращих матчів Ігоря в сезоні. Не тільки тому, що він забив два голи, опинившись у потрібний час і в потрібному місці. Просто його індивідуальні успіхи надихнули всю команду, яка нарешті змогла порадувати рідних уболівальників перемогою. І в цьому – заслуга Ігоря. Недарма все-таки він вже зараз знаходиться на "олівці" в Олександра Косенка. Думається, якщо 20-й номер "Урагану" буде і далі так грати, то дебют у збірній буде не за горами.

2-е місце. Михайло Грицина ("Енергія"). І знову Михайло Грицина у нас в центрі уваги! Знову його голи допомогли "Енергії" переламати невдалий хід поєдинку і вирвати перемогу! І нехай Михайло каже, що ці голи створила і забила команда, внесок 11-го номера "енергетиків" важко переоцінити. Адже все одно всі запам'ятовують тих, хто забивав м'ячі. Однак Михайло Грицина і без цього був одним з кращих гравців своєї команди в матчі проти "ЛТК-ІнБев-НПУ". І напевно багато в чому від його гри буде залежати результат гри проти "Локомотива". А якщо врахувати, що Михайло зараз в хорошій формі, то можна сміливо сказати, що проблем "залізничникам" він надасть чимало.

1-е місце. Андрій Лисенко ("Спортлідер+"). В цьому сезоні Андрій нечасто радує нас такими вдалими матчами, які були у нього під час виступів в "ЛТК". Спочатку він намагався адаптуватися в "Спортлідері+", але в той же час чогось йому не вистачало, щоб вийти на колишній рівень. Тим більше, ми всі знаємо, що Лисенко вміє забивати важливі голи. Своє вміння він продемонстрував у грі з "Приватом". Причому, в епізоді, коли 15-й номер хмельничан забивав свій другий гол (і, як виявилося, вирішальний), він показав ще й тактичну виучку. Адже саме він вирішив розіграти п'ятого не так, як його команда розігрувала до цього – не віддати направо з подальшим продовженням на "п'ятачок", а віддав наліво і сам увірвався в зону перед Дурбаном. В нагороду за це він отримав не тільки гол у ворота "Привату", але і перше місце в нашому рейтингу.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол

23.12.2015 20:24