UA-ФУТБОЛ: ЕКСТРА-ЛІГА. ГЕРОЇ 14-ГО ТУРУ

Сайт ua-football.com - про кращих гравців у матчах чемпіонату України

В останній раз у 2015 році ми визначаємо героїв туру. Хто ж ними став на цей раз? Здається, наші висновки будуть для цих гравців по-новорічному приємними. Отже...

5-е місце. Андрій Мельник ("Титан-Зоря"). Голкіпер і капітан "Титан-Зорі" зіграв одну з ключових ролей у перемозі його команди над "Ураганом". В найбільш важливих епізодах він брав верх над Горбатим, Зваричем і іншими "драконами", які намагалися змусити його капітулювати. Але всі зусилля івано-франківців дорівнювали нулю. Тож, не дивно, що Мельник відпрацював на "сухарик", а разом з цим – і на місце в топ-п'ятірці.

4-е місце. Євген Ланко ("Продексім"). У матчі проти "Спортлідера+" Ланко здорово працював на благо команди, що, як ми пам'ятаємо, є його сильною стороною. І в Хмельницькому Євген сповна скористався своїми козирями. По-перше – він забив гол, який виявився для "Продексіма" переломним. По-друге – він виконував чимало чорнової роботи. І коли у херсонців почалися проблеми через видалення В'ячеслава Чуднова, Ланко не побоявся повести команду за собою. Результат ми знаємо – "Продексім" виграв у "Спортлідера+" і продовжив свою "бронзову" ходу в турнірній таблиці регулярного чемпіонату.

3-е місце. Віталій Кісельов ("Локомотив"). 20-й номер "Локомотива" неабияк попсував нерви гравцям "ЛТК-ІнБев-НПУ". Результатом цієї роботи став дубль Кісельова у ворота Сухова. І цей дубль органічно вписався в підсумковий рахунок матчу в Харкові. До речі, не можна не відзначити, що після ігор у складі збірної Віталій суттєво додав. І це видно неозброєним поглядом. Тому його місце в п'ятірці кращих заслужене.

2-е місце. Максим Павленко ("Енергія"). Дивлячись на граючого тренера "Енергії", мимоволі забуваєш про те, що йому вже 40 років. Максим, як і раніше, активно грає і забиває, і матч з "Кардиналом" - не виняток. 17-й номер "Енергії", може, і забивав прості голи, викликані помилками суперників, але при цьому не можна не відзначити, що ці самі помилки "кардиналів" були викликані активною грою львів'ян в атаці. І в цьому теж заслуга Павленка як гравця. Тому що є ще й тренерські моменти, про які ми в цьому матеріалі торкатися не будемо.

1-е місце. Павло Пічкуров ("Титан-Зоря"). Лідер "Титан-Зорі" вже давно стукає в число кращих гравців за версією нашого сайту. Більше того – нерідко він потрапляє в топ-п'ятірку. І ось тепер Павло посів першу сходинку. Хоча він і не забив у матчі з "Ураганом", але був найактивнішим гравцем у складі "титанів" і, мабуть, дійсно найкращим в їх складі. Після гри з "драконами" автор цих рядків запитав у головного тренера "Титан-Зорі" Дмитра Камека про перспективу Пічкурова отримати виклик у збірну. На що наставник покровчан відповів: "Пічкурову є, над чим працювати, і він це знає. Знаємо це і ми. Але в той же час, напевно, про це знає і тренерський штаб збірної. І Косенко, може, навіть бачить те, чого не помічаємо ми і не зауважує Павло". Проте, якщо в подальшому 77-й номер "Титан-Зорі" продовжить грати так само яскраво, то можна не сумніватися: він зможе стати одним з кандидатів у збірну.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол

02.01.2016 21:22