UA-ФУТБОЛ: ЕКСТРА-ЛІГА. ГЕРОЇ 16-ГО ТУРУ

Сайт ua-football.com - про кращих гравців у матчах чемпіонату України

І знову сайт UA-Футбол підводить підсумки чергового туру Екстра-ліги, складаючи топ-п'ятірку кращих гравців. На цей раз серед кращих з'явився і один несподіваний дебютант. Втім, він це заслужив своєю грою. Хто це – читайте нижче.

5-е місце. Євген Іваняк ("Локомотив"). Голкіпер "Локомотива" хоч і не провів весь матч, оскільки тренер "залізничників" Євген Ривкін традиційно давав можливість пограти всім своїм воротарям, але запам'ятався своєю надійною грою. Євген з'явився у воротах "Локо" тоді, коли у "Кардинала" з'явилася надія на те, щоб відібрати очки у чинного чемпіона України. Але Іваняк, незважаючи на пропущений гол, у кількох небезпечних ситуаціях зіграв так, як і личить воротареві його класу. Тож можна сміливо сказати, що Євген своєю грою не дав "кардиналам" шансів на сенсацію.

4-е місце. Олег Легендзевич ("Енергія"). У свій час ми в якості авансу дали одне з місць у топ-п'ятірці "телефонисту" Артему Мороховцю. І, як показав час, ми не помилилися. Тепер же ми видаємо такі ж аванси молодому гравцеві "Енергії" Олегу Легендзевичу, для якого дубль у ворота "Привату" повинен стати хорошим стимулом для подальшого розвитку. А в тому, що 14-й номер "Енергії" буде і далі прогресувати, сумніватися не доводиться.

3-е місце. Євген Ланко ("Продексім"). Один з лідерів "Продексіма" в принциповому матчі проти "Титан-Зорі" був одним з кращих. Він не тільки "поклав" дубль у ворота "титанів", але і вів за собою команду по ходу гри. Що ж стосується забитих голів, то його "автограф" на останній хвилині першого тайму, безумовно, був важливий для херсонців з психологічної точки зору. І в тому, що "Продексіму" вдалося розвинути цей успіх, багато в чому заслуга Євгена.

2-е місце. Михайло Зварич ("Ураган"). Безумовно, 9-й номер "Урагану" своїми двома голами дуже сильно допоміг своїй команді у протистоянні з "ЛТК-ІнБев-НПУ". Він був одним з найактивніших гравців своєї команди, І щось підказує, що в двох матчах регулярного чемпіонату, які "ураганівці" проведуть вдома, Зварич ще нагадає про себе. До речі, гріх не згадати, як Михайло забивав у ворота "телефоністів". Обидва голи були по-своєму красивими, і в них універсал "Урагану", перш за все, класно зіграв індивідуально. Залишається тепер тільки думати та гадати, чому у Зварича протягом регулярного сезону не завжди виходило грати так яскраво, як у матчі проти "ЛТК-ІнБев-НПУ".

1-е місце. Максим Павленко ("Енергія"). Граючий тренер львівської "Енергії" продовжує радувати всіх своїми гольовими подвигами. Ось і на цей раз він опинився серед найкращих. Воно і зрозуміло, чому – у матчі з "Приватом" на рахунку 17-го номера "Енергії" був хет-трик, який став основою розгромної перемоги над криворізькою командою. Але і це ще не все. Один з голів Павленка став для нього ювілейним, 350-м у чемпіонатах України. За цим показником він поступається тільки нинішньому тренеру "Продексіма" Ігорю Москвичову. Так що не додатковий привід для того, щоб нагородити Павленка заслуженим першим місцем?

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол
 

13.01.2016 12:25