UA-ФУТБОЛ: ЕКСТРА-ЛІГА. ГЕРОЇ 8-ГО ТУРУ

Сайт ua-football.com - про кращих гравців у матчах чемпіонату України

Настала пора визначати чергових лауреатів туру. Це було, в принципі, нескладно, що буває досить рідко. Тому, просимо любити і жалувати. Отже...

5-е місце. Богдан Тимощук ("Спортлідер+"). Незважаючи на два пропущені голи в поєдинку з "Кардиналом-Рівне", голкіпер "Спортлідера+" досить-таки непоганий поєдинок. Принаймні, коли рівняни робили все для того, щоб схилити шальки терезів на свою користь, він виручав. Можливо, це стало ще одним фактором того, що в другому таймі хмельніччане все-таки змогли перемогти аутсайдера Екстра-ліги, який робив все для того, щоб попити кровиночки з команди, очолюваної Романом Ковальчиком.

4-е місце. Андрій Чуднов ("Продексім"). Молодший з братів Чуднових провів дуже хороший матч проти "Енергії" і став одним з ковалів перемоги "Продексіма" над львівським клубом. Це – те, чого якраз і чекали в Херсоні від Андрія. Можливо, він і не є яскраво вираженим лідером команди, але якщо і надалі ми будемо бачити вдалі ігри у виконанні Чуднова-молодшого, то це, безумовно, принесе хороший результат для "Продексіма".

3-е місце. Максим Мануйленко ("ЛТК-ІнБев-НПУ"). І знову Мануйленко в центрі уваги. Знову його голи допомогли "ЛТК-ІнБев-НПУ" здобути нехай і нелегку, але все-таки перемогу. Враховуючи те, що "телефоністам" вона далася досить-таки важко (давайте ще згадаємо, що був видалений Горло), цей дубль Максима має подвійну ціну. Особливо слід звернути увагу на те, з яким холоднокровністю 10-й номер "ЛТК-ІнБев-НПУ" вражав ворота "Привату" після контратаки, яка призвела до третього голу. Думається, що такими темпами Мануйленко незабаром доб'ється того, що Олександр Косенко зверне на його увагу.

2-е місце. Олександр Педяш ("Спортлідер+"). За відсутності двох ключових гравців – Михайленка і Фетька – взяв на себе тягар лідера команди. Хоча на майданчику і перебував Калуков, але в той же час саме четвірка Педяша своїми успішними діями змогла забезпечити перемогу "Спортлідеру+" у нелегкій боротьбі з "Кардиналом-Рівне". Та й сам Педяш доклав руку до цього результату. Тому гравець хмельницької команди на це заслужив.

1-е місце. Дмитро Сорокін ("Локомотив"). Мабуть, перше місце Дмитра Сорокіна – логічний підсумок тієї роботи, яку гравець "Локомотива" виконав не лише в матчі проти "Урагану", але і протягом всього жовтня. І якщо 10-й номер "Локо" покаже всі свої найкращі якості в матчах Кубка УЄФА, то це може стати однією з складових успішної гри "залізничників". Адже всі ми сподіваємося на те, що "Локомотив" зможе вийти у "Фінал чотирьох". І така класна гра Дмитра повинна цьому сприяти.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол

 

04.11.2015 08:08