УКРАЇНА - «ІНБЕВ-НПУ» - 5:1. ПЕРЕДОСТАННЯ РЕПЕТИЦІЯ ПЕРЕД ЄВРО

Збірна України впевнено переграла сьому команду Екстра-ліги

У рамках підготовки до чемпіонату Європи-2018 національна збірна України провела перший із двох запланованих товариських матчів. 24 січня у Броварах у місцевому спорткомплексі БВУФК підопічні Олександра Косенка з рахунком 5:1 обіграли сьому команду Екстра-ліги - "ІнБев-НПУ".

За домовленістю поєдинок проходив у форматі трьох таймів по 25 хвилин "брудного" часу. Збірна України провела кожен із таймів різними четвірками і з кожним таймом вони були більш експериментальними.

Першими рахунок відкрили представники "ІнБев-НПУ" - відзначився Артем Мороховець. Однак надалі збірники провели п'ять м'ячів - у воротах суперників двічі розписався Микола Білоцерківець, також забивали Михайло Грицина, Петро Шотурма, Тарас Королишин.

УКРАЇНА - ІНБЕВ-НПУ - 5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
Україна:
Ципун (Литвиненко, 40) - Мик.Грицина, Мих.Грицина, Білоцерківець, Шотурма - Шеремета, Хамдамов, Лисенко, Педяш - Разуванов, Королишин, Дзюба, Журба.
Запас: Іваняк (к).
ІнБев-НПУ: Сухов (Соколовський, 26, Сухов, 51) - Бакум (к), М.Чеберяк, Литвиновський, Яблонько - Вакула, Цапов, Директоренко, Саківський - Мороховець, Бланк, С.Чеберяк.
Голи: Мороховець - Мих.Грицина, Шотурма, Білоцерківець (1 тайм, 2 тайм), Королишин.

Надалі збірна Україна перейде на режим одного тренування на день і тактичних занять. 27 січня о 19.00 синьо-жовті проведуть товариський матч проти Казахстану. 29 січня наші збірники вирушають до Словенії, де 2 лютого стартують на Євро-2018 грою проти Румунії. За два дні українці зустрінуться з Португалією.

25.01.2018 09:22