УКРАЇНА - СЛОВЕНІЯ: РОЗШИРЕНИЙ СПИСОК ОЛЕКСАНДРА КОСЕНКА

Четверо івано-франківців і троє екс-"ураганівців" у попередньому складі "синьо-жовтих"

Головний тренер національної збірної України з футзалу Олександр Косенко оголосив прізвища 25-ти футболістів, які потрапили у розширений список на товариські матчі зі збірною Словенії, які відбудуться 19 та 20 жовтня у Броварах.
 
Найбільше представництво у складі "синьо-жовтих" у харківського "Локомотива" - одразу 12 футзалістів. Цікаво, що до лав збірної України запрошено трьох екс-"ураганівців", які минулий сезон відіграли за кордоном: два "залізничники" Петро Шотурма і Євген Валєнко, а також голкіпер "Продексіма" Кирило Ципун.
 
З самого ж івано-франківського клубу є четверо кандидатів до національної збірної: це два гравці "молодіжки" Юліан Горбатий і Андрій Цілик, а також їхні старші одноклубники Ігор Корсун і Михайло Зварич. Трьох футзалістів делегувала у національну збірну львівська "Енергія": Михайло Грицина, Микола Грицина, Тарас Кузь, двох гравців - хмельницький "Спортлідер+": Олексій Фетько і Дмитро Калуков, по одному гравцю -  "ЛТК-ІнБев-НПУ" і російський "Прогрес".
 
ПОПЕРЕДНІЙ СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА МАТЧІ ЗІ СЛОВЕНІЄЮ:
 
воротарі: Євген ІВАНЯК, Дмитро ЛИТВИНЕНКО, Юрій САВЕНКО (усі - Локомотив), Кирило ЦИПУН (Продексім);
 
польові гравці: Олександр СОРОКІН, Дмитро СОРОКІН, Петро ШОТУРМА, Євген ВАЛЄНКО, Віталій КІСЕЛЬОВ, Денис ОВСЯННІКОВ, Дмитро БОНДАР, Євген РОГАЧОВ,Сергій ЖУРБА (усі - Локомотив), Михайло ГРИЦИНА, Микола ГРИЦИНА, Тарас КУЗЬ (усі - Енергія), Олексій ФЕТЬКО, Дмитро КАЛУКОВ (обидва - Спортлідер+), Ігор КОРСУН, Михайло ЗВАРИЧ, Юліан ГОРБАТИЙ, Андрій ЦІЛИК (усі - Ураган), Віталій ДЗЮБА (ЛТК-ІнБев-НПУ), Володимир РАЗУВАНОВ (Прогрес, Росія).
 
Олег ЛАНЯК, за інформацією сайту АФУ
 
 
25.09.2015 15:52