УКРАЇНА U-19. ДВІ ПОРАЗКИ І ЗАКЛЮЧНА ГРА ЗІ СЛОВЕНІЄЮ.

Torneo Delle Nazioni: поки що без перемог.

Кому Великдень, а кому серйозні футзальні баталії. Власне кажучи, мова йде про юнацьку збірну України, яка останні два дні проводить на міжнародному турнірі в Італії.

День перший

В перший ігровий день підопічні Віталія Одегова зустрічалися з іспанськими однолітками, причому гра розпочалася для наших хлопців дуже непогано. Вже на другій хвилині матчу Денис Бланк рахунок відкрив, але ще в першому таймі іспанці відповіли трьома результативними ударами – 1:3.

Відзначимо, що друга половина матчу закінчилася з таким самим рахунком на користь наших суперників, а у складі української команди дубль оформив Бланк – 2:6.

Іспанія (U-19) – Україна (U-19) – 6:2 (3:1)

Голи: Рівера Гонсалес (12, 32), Аль-Лал (12), Моралеха Руіз (17), Лакамбра Редондо (25) – Бланк (2, 35), Нагорний (38, АГ).

Іспанія (U-19): Борха Пуерта Санчес – Нестор Валле Гомес, Карім Бумедіан Рамірес, Адріан Рівера Гонсалес, Адріан Родрігес Мостейрін – Алекс Лакамбра Редондо, Алі Аль-Лал, Маркос Форга Гарсія, Альберто Мірас Нейра, Алехандро Нараньо Лема, Крістіан Повеа Руіз, Хуан Антоніо Моралеха Руіз, Хесус Гарсіа дель Піно Гордільо, Оскар де ла Файа де Педраса.

Україна (U-19): Євгеній Козлов – Владислав Завертаний, Владислав Сорокін, Едуард Нагорний, Денис Бланк – Едуард Волков, Мар’ян Масевич, Ярослав Квасній, Артем Литвиненко, Олег Негела, Петро Сенюк, Владислав Музиченко, Андрій Британ, Максим Сехов, Микола Гуйван, Дмитро Щипчик.

День другий

Другий день італійських змагань обіцяв нашій команді протистояння з господарями чемпіонату – італійцями. Враховуючи той факт, що зовсім нещодавно підопічні Віталія Одегова проводили в Броварах дві товариських зустрічі з цією командою, які завершилися позитивним результатом для наших юнаків (нічия і перемога), очікування були дуже оптимістичні.

Тим не менш, вже до 15-ї хвилини гри наші хлопці пропустили одразу два голи, від Пероні і Подди, але ще до перерви, гравець Ураган-2-КФВ, Владислав Завертаний скоротив розрив у рахунку – 1:2. Шанси на позитивний результат, безумовно, були, але два пропущені м’ячі за десять останніх хвилин, розставили всі крапки над «І» - 1:4.

Італія (U-19) – Україна (U-19) – 4:1 (2:1)

Голи: К. Пероні (1), Подда (15), Пальмегіані (31), А. Пероні (35) – Завертаний (16).

Італія (U-19): Алессандро Фіор – Валеріо Каппоні, Крістіан Пероні, Федеріко Пальмегіані, Алессіо Пероні – Рікардо Чічіотті, Жоао Віктор Де Баррос Фрейре, Луіджі Мусумекі, Мішель Єрволіно, Паскуале Наста, Сімоне Ачіллі, Марко Трабукко, Фабіан Сантаджаті, Мішель Подда, Франческо Кара.

Україна (U-19): Микола Гуйван – Владислав Завертаний, Максим Сехов, Едуард Нагорний, Денис Бланк – Владислав Сорокін, Едуард Волков, Мар’ян Масевич, Ярослав Квасній, Артем Литвиненко, Олег Негела, Петро Сенюк, Владислав Музиченко, Андрій Британ, Євгеній Козлов, Дмитро Щипчик.

Вже сьогодні, о 18:00, нашу команду очікує заключна гра проти Словенії, переможець якої стане бронзовим призером турніру.