УКРАЇНСЬКИЙ ДЕСАНТ ПРОКОМЕНТУВАВ ХІД ТРЕНІНГУ В БАРСЕЛОНІ

Офіційний сайт "Барселони" - про візит української делегації

Нагадаємо, що цього тижня головний тренер національної збірної України Олександр Косенко, наставник "Урагану" Іван Скіцко і виконавчий директор івано-франківського клубу Олег Ковальський вирушили на тренінг в каталонську Барселону. Наша українська трійка поділилася своїми враженнями для офіційного сайту "Барси".

"Барса завжди здається чимось недосяжним. Ми були приємно здивовані організацією всього тренувального процесу, а також швидкістю, рівнем технічної майстерності і точністю, з якою працюють футзалісти. "Барселона" - для нас це приклад для наслідування", - сказав головний тренер "синьо-жовтих" Олександр Косенко

"Ми багато чому навчилися, побачили зсередини механізм "Барселони". Ми приїхали в Іспанію, щоб подивитися на те, як працює ваш клуб і спробувати зробити щось подібне у себе. Для нас це був дуже приємний і унікальний досвід", - прокоментував головний тренер "Урагану" Іван Скіцко.

"Насамперед, мені хотілося б подякувати "Барселоні Алуспорт", керівництву клубу, тренерам, усьому персоналу, що погодилися нас прийняти. Ми насолоджуємося тим, що переймаємо їхній досвід. Це дуже важливо для таких клубів, як наш", - додав виконавчий директор "Урагану" Олег Ковальський.

Відзначимо, що під час свого візиту до Каталонії українці відвідали тренування основної та дублюючої команд "Барси", а у п'ятницю ввечері побувають на арені Palau Blaugrana, де матимуть нагоду "наживо" побачити матч 4-го туру іспанської Прімери "Барселона Алуспорт" - "Пальма Футзал".

Олег ЛАНЯК, за інформацією ФК "Барселона".

03.10.2014 15:21