УРАГАН БЕЗ ЛІДЕРІВ ПЕРЕГРАЄ СОКІЛ З РАХУНКОМ 7:1

Дракони святкують вже третю перемогу над Соколятами в цьому сезоні.

Враховуючи матчі між цими командами в регулярному чемпіонаті і Кубку Ліги, Сокіл і Ураган зустрічалися вже в третє в цьому сезоні. Попередні матчі були повністю за підопічними Максима Павленка (5:1 і 5:0), та й, власне кажучи, не стала винятком і звітна зустріч.

Тим не менш, почнемо з того, що Дракони не привезли до Хмельницького усіх своїх ключових виконавців. Юрій Когут пропускав матч через дискваліфікацію, але окрім нього не грали Кардаш, Федюк і Кордоба.

Спочатку обидві команди придивлялися одна до одної, використовуючи, в основному, дальню «артилерію». Моментів було небагато, але рівно у середині першого тайму стався справжній «вибух» активності з боку обох команд.

Дракони відкрили рахунок на 10-й хвилині матчу, коли дует Абакшин – Моспан організували гол. Даниїл виконав простріл, а Владислав відкрив рахунок у матчі – 0:1.

Здавалося, що тепер Дракони зможуть тільки розвинути свою перевагу, але Сокіл відігрався майже миттєво, коли Борисевичу, після відмінної передачі Вербового, ніхто не завадив разити ворота Колтка – 1:1.

Далі – більше. Ураган увімкнув режим «урагану» і за декілька хвилин зроби дуже комфортну перевагу у рахунку. По-перше, забив Руслан Шеремета, який класно і своєчасно зіграв на добиванні, відзначившись, таким чином, у ворота своєї колишньої команди. По-друге, свою гармату розрядив Микитюк, який зробив рахунок 1:3, а наприкінці першого тайму Лебідь відзначився результативним ударом з-за меж десятиметрової позначки – 1:4.

Звичайно, за такого перебігу подій, Сокіл значно додав на початку другого тайму, створивши ряд небезпечних моментів біля воріт Колтка, але наш голкіпер діяв відмінно. Потім Фаренюк відповів ударом у поперечину, а через деякий час підопічні Ковальчика почали грати з п’ятим польовим гравцем.

Тим не менш, така тактична перебудова зіграла, скоріш, на користь Драконів, які відмінно використовували помилки суперника, а Микитюк і двічі Абакшин, довели справу до розгрому – 1:7. Відзначимо, що молоді Моспан і Абакшин відзначаються вже у другому матчі Екстра-ліги поспіль.

Констатуємо, що тепер Ураган може спокійно готуватися до виїзного матчу проти ХІТа в Кубку України. До речі, після цієї впевненої перемоги Дракони подолали позначку у 70 голів в регулярному чемпіонаті, тепер в активі підопічних Максима Павленка 72 результативних удари – найкращий результат в Екстра-лізі.

«Сокіл»: Чех (Шевченко, Ліпчинський), Подлюк, Хамдамов, Щербань, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв, Кручек, Миколайчук.

«Ураган»: Колток, Фаренюк, Микитюк, Цілик, Абакшин, Лебідь, Шеремета, Моспан В., Сторожук

Голи: Борисевич (11) – Моспан В. (10), Шеремета (14), Микитюк (15, 38), Лебідь (20), Абакшин (35, 38)

 

Прес-служба НФК Ураган

23.02.2019 18:38