УРАГАН – ХІТ. КОЛИ СЕКРЕТІВ ВЖЕ НЕ МАЄ!

Анонс чергового класичного протистояння цього сезону Екстра-Ліги.

До закінчення фінального етапу регулярної першості залишається все менше і менше матчів, тому кожна грає стає вирішальною. Саме так можна охарактеризувати чергову очну дуель між Драконами і Кабельниками, які в цьому сезоні вже навряд чи чимось зможуть здивувати один одного.

Хоча, знаючи тактичну підкованість наставників обох команд, що називається, все може бути. З гарних новин для Драконів відзначимо «повернення» Фаренюка в обойму команди, адже Артем пропускав попередній тур через перебір жовтих карток. З іншого боку, нажаль, продовжує відновлюватися Микитюк, який зіграти у цьому матчі не зможе.

І Кабельників теж є свої втрати. Журба і Школьний продовжують відновлюватися від травм, тож на домашньому паркеті Драконів вони допомогти своїй команді не зможуть. З іншого боку, Ігор Борсук і Микита Тмєнов «відсиділи» дискваліфікацію і знову готові до бою.

Як бачите, фактично обидві команди підходять до гри у рівних умовах. Хоча в турнірній таблиці Ураган випереджає своїх опонентів на шість очок. Інше питання, що зараз ця перевага дещо умовна, адже у спину Драконам дихає Продексім, тому грати потрібно виключно на перемогу!

Що стосується перемог, то тут варто зазначити, що в останніх чотирьох матчах, які відбулися у 2019 календарному році, Дракони здобули три перемоги та одну нічию, пропустивши у свої ворота всього лише п’ять м’ячів.

Якщо говорити про те, що кидається в очі, то можна лише порадіти за Андрія Лисенка, який у попередньому матчі з Кардиналом відіграв максимально важливу роль у перемозі нашої команди, оформивши гол+пас. Як мі зазначили вище, повернення Фаренюка повинно лише додати креативу команді попереду, а від самого Артема чекаємо продовження бомбардирських звитяг, адже це буде корисно не лише для команди, а й для нього, в контексті боротьби за звання кращого бомбардиру чемпіонату.

Зазначимо, що ХІТ на минулому тижні не грав, адже за календарем повинен був зустрітися з Титаном, який, як відомо, припинив участь у чемпіонаті. Чи зіграє це на руку підопічним Дмитра Шувалова, дізнаємося вже у суботу.

Спорткомплекс КФВ – 12:00. Субота

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ)
Арбітри: Б. Кіндій (Розділ), О. Сидорук (Вінниця), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)

Прес-служба НФК Ураган

23.05.2019 16:08