УРАГАН - ХІТ! ПАВЛЕНКО – ШУВАЛОВ! ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – КИЇВ!

Зустрічайте, центральний матч звітного туру.

Вже у суботу столичний ХІТ завітає в гості до івано-франківського Урагану в рамках чергового туру Екстра-Ліги FavBet. Наразі підопічні Дмитра Шувалова мають серію з шести перемог поспіль, перегравши в попередньому турі Епіцентр К Авангард з рахунком 2:0. Зазначимо, що справжнім героєм того протистояння став Олександр Школьний, який не тільки відзначився дебютним голом в сезоні, а й результативною передачею на Педяша.

Зазначимо, що у післяматчевому інтерв’ю головний тренер столичної команди, Дмитро Шувалов, сказав, що враженні від гри неоднозначні. Особливо, що стосується швидкості прийняття рішень та якості реалізації власних моментів.

Ураган, як ви пам’ятаєте, здолав у суперемоційному протистоянні Кардинал, з незарахованим голом – розірвана сітка воріт, та камбеком за десять секунд до фінальної сирени. Про цю перемогу, до речі, написали усі провідні спортивні ЗМІ України. Дубль у тому протистоянні оформив Артем Фаренюк. Сподіваємося, що далі він буде забивати в такому ж темпі, як і у минулому сезоні.

Торік ХІТ до останнього був тією третьою силою в чемпіонаті, яка боролася за перші місця, але, у підсумку, задовольнився лише бронзовими нагородами. Взагалі, Дракони і Кабельники у попередньому сезоні зустрічалися ну дуже часто. І у Кубку Ліги (феєрична нічия 3:3), і у Кубку України (3:2 та 2:2) і, звичайно, у регулярному чемпіонаті.

На першому етапі Дракони програли на виїзді 4:5, а потім взяли реванш вдома – 2:0.

Найцікавіше, що у другому раунді команди обмінялися вже виїзними перемогами. Ураган переміг в Києві – 1:2, а ХІТ – в Івано-Франківську – 3:4.

Звичайно, вкотре можна сказати, що обидві команди суттєво змінилися у літнє міжсезоння. Андрій Цілик, який захищав раніше кольори Драконів, цього разу завітає до Франківська у якості гравця Кабельників.

Окрім Цілика до столичного колективу приєдналися Валерій Гайван (екс-гравець Рятувальника), Дмитро Шамлі (екс-гравець ВРЗ, Білорусь) та Євген Сірий (екс-Актобе, Казахстан).

Нагадаємо, що зустріч відбудеться у суботу, 23 листопада, о 12:00 на паркеті Коледжу Фізичного Виховання.


«Ураган» (Івано-Франківськ)  «ХІТ» (Київ)
12:00. м. Івано-Франківськ, КФВ
Арбітри: Є. Гордієнко (Одеса), Орест Дуцяк (Дрогобич), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

Пресслужба НФК Ураган

22.11.2019 11:14