УРАГАН – ХІТ. ЗУСТРІЧ НОМЕР 5!

Вже у суботу відбудеться п’ятий матч у цьому сезоні між грандами Екстра-ліги, які зустрічалися між собою в рамках чвертьфіналу Кубка України.

В цьому сезоні команди вже чотири рази зустрічалися між собою: Ураган здобув 1 перемогу, одного разу переміг ХІТ, а два матчі закінчилися нічийним результатом – 3:3 та 2:2.

Остання гра між цими командами побила усі рекорди глядацької уваги – більше 300 глядачів на трибунах спорткомплексу ЗСУ, та близько 2000 вболівальників, які слідкували за цієї грою онлайн.

Якщо дивитися в турнірну таблицю за підсумками матчів команд ТОП-6, то можна зробити простий висновок, що ХІТ випереджає Драконів на три залікових пункти, хоча має ще один матч в запасі.

ХІТ: 7 матчів – 5 перемог, 2 нічиї – 17 очок.

Ураган: 8 матчів – чотири перемоги, 2 нічиї, 2 поразки – 14 очок.

Продексім, до речі, дихає в спину Урагану, адже має в своєму активі після 8 матчів 12 очок. Знову ж таки, з огляду на таблицю матчів команд ТОП-6.

Найкращим бомбардиром у матчах цих команд в сезоні 2018/19 є Артем Фаренюк, який з врахуванням останнього матчу команд в Кубку України, забив у ворота «кабельників» вже п’ять голів.

Нагадаємо, хто буде грати у 16-му турі Екстра-ліги:

Титан – АРПИ

Кардинал-Рівне  - Інбев-НПУ

Продексім – Сокіл

Епіцентр А – Енергія

Найбільш цікавим, з огляду на турнірну таблицю, буде матч між Титаном і АРПИ, в якому запорізька команди може наздогнати Титан за кількістю очок. Лише в разі перемоги.


«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ)

Арбітри: О. Кухар (Кривий Ріг), О. Плахов (Чернівці), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 

Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ) 

Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачеве)

;

Прес-служба НФК Ураган

08.03.2019 09:35