УРАГАН – ІНБЕВ – 1:5.

Перша поразка Драконів у звітному сезоні.

Сьогоднішнє протистояння проти житомирського Ін/Бев, напевно, надовго запам’ятається гравцям і вболівальникам Урагану. Навряд чи хтось очікував, що Ураган програє на домашньому паркеті з рахунком 1:5. Але це спорт, і тут можливо все. Більше того, цей результат свідчить про те, що український футзал зовсім не помирає, як хтось може подумати. Навпаки, чим більше буде сенсаційних результатів, тим більше буде інтересу до цього виду спорту.

Але давайте до матчу.  Початок гри був таким, як ми і очікували. Ураган заволодів м’ячем, і почав створювати один момент за іншим. Була і поперечка після класного удару Микитюка в один дотик, також на міцність стійку перевірив Кордоба, а на перших хвилинах гри під поперечину пробивав Абакшин, але досвідчений Мельник впорався з цим ударом.

Дракони, які цього матчу презентували нову форму рідним вболівальникам, не змогли забити швидкий м’яч, то ж Ін/Бев, з часом, почав активніше переходити на чужу половину поля, створюючи моменти біля воріт Романа Колтка. Тим не менш, до серйозної загрози справа доходила вкрай рідко, але на 11-й хвилині змінилося все.

Ін/Бев провів швидку контратаку, Моспан зробив декілька обманних рухів, а потім точно пробив у кут воріт Драконів – 0:1.

Здавалося, що цей м’яч навряд чи щось змінить в тактиці Драконів, які продовжили атакувати на ворота суперника, але… 14-та хвилина. Моспан знову робить сольний прорив центральною зони, а потім віддає гольову передачу на порожні ворота Дзюбі, який робить рахунок 0:2.

Дракони миттєво почали ще активніше атакувати ворота своїх опонентів, але суттєвого просування вперед не було. Дальні удари, під які кидалися гравці Ін/Бев не несли суттєвої загрози воротам Мельника, а потім ми пропустили втретє…

І знову Моспан! Чергова контратака, черговий прорив і Моспан точно пробиває з декількох метрів повз Колтка – 0:3.

В цій ситуації хочеться віддати належне вболівальникам Урагану, які підтримували команду, як могли. Та й команда, відверто кажучи, робила все, аби забити. Але зробити це вдалося лише на 36-й хвилині матчу, коли Микитюк в один дотик просто відмінно пробив у кут воріт з-за меж штрафного майданчика – 1:3.

Ось він момент істини, здалося усім. Але коли Дракони пішли грати з п’ятим польовим, одна помилка перекреслила все. Бакум забив в у порожні зі своєї половини поля, а потім Микитюк отримав дві жовті картки за декілька хвилин, залишивши команду в меншості. Як наслідок, Іванов забив п’ятий гол своєї команди, який підвів сумний для Драконів підсумок цього матчу.

1:5. Працюємо над помилками, віримо в підтримку вболівальників і обов’язково обіцяємо виправитися!