УРАГАН ПЕРЕМАГАЄ КОЛЕКТИВ ВІЗА-ВТОРМА У ДРУГОМУ МАТЧІ 1/8 КУБКА УКРАЇНИ

Дракони здобули впевнену перемогу з рахунком 5:1.

Перед тим, як розповідати про події, які відбувалися у звітному матчі, хочеться подякувати усім вболівальникам, які знову створили свято на трибунах спорткомплексу КФВ, шалено підтримуючи свої улюблені команди.

Крім того, величезне "Дякуємо" хочеться сказати усім небайдужим, хто долучився до допомоги на лікування маленького Сашка Мазурика, який потребує дороговартісної трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку. Нагадаємо, що усі кошти від куплених білетів будуть перераховані сім’ї маленького хлопчика.

Тепер, власне кажучи, до гри. Результат першого матчу на користь Драконів (4:2), змушував підопічних Івана Скіцка грати активно з перших хвилин. Потрібно зазначити, що Віза-Вторма дійсно розпочала матч дуже сильно, створивши декілька моментів біля воріт Драконів.

Непогано з дальньої дистанції пробивав Швед, потім на добиванні опинився Баланик, а також можна згадати удар з льоту від Подолюка. Втім забити номінальним гостям на той час так і не вдалося.

Ураган, в свою чергу, відзначився двома моментами Когута, який фактично опинявся сам на сам з Макогоном, але переграти голкіпера Візи не зміг. Тим не менш, на 15-й хвилині матчу глядачі на трибунах спорткомплексу КФВ побачили перший результативний удар. Кордоба прострілював с правого флангу на Фаренюка, але Артема випередив Роман Кіндратів, який випадково зрізав м’яча у власні ворота – 1:0.

Більше того, майже одразу Дракони подвоїли свою перевагу, коли Федюк відібрав м’яч біля чужих воріт, віддав на Фаренюка, а кращий бомбардир Урагану в цьому сезоні точно пробив у порожні ворота – 2:0. Саме з таким рахунком і завершилася перша половина гри.

У другому таймі досить швидко вдалося відзначитися Абакшину, який відмінно зорієнтувався біля воріт суперника, замкнувши передачу партнера з кутового – 3:0. Не пішов без забитого голу і Юрій Когут. Лідер Драконів за системою гол+пас у 2019 році підкараулив помилку Уграка в обороні і в один дотик відправив м’яча у дальній кут – 4:0.

Останній м’яч у складі Драконів цього дня забив Фаренюк. Тут, звичайно, відзначаємо елегантну передачу від Кордоби за спини захисникам Візи, а також удар Артема грудьми, який фактично прокинув м’яча повз Макогона – 5:0.

Тим не менш, Віза-Вторма не пішла з майданчику без забитого голу, адже на останній хвилині матчу Андрій Сімка реалізував вихід сам на сам, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 5:1. Ураган виходить у чвертьфінал національного Кубка, де зустрінеться зі столичним ХІТом.