УРАГАН ВДРУГЕ ПЕРЕГРАЄ ХІТ НА ДОМАШНЬОМУ ПАРКЕТІ!

Титани знову вийшли на ринг.

Кожен текстовий огляд починається з вступу, потім йде основна частина і висновок. Цього разу, розказуючи про перебіг подій у матчі Ураган – ХІТ, який завершився перемогою Драконів з рахунком 2:0, ми почнемо з висновків.

По-перше, підопічні Максима Павленка стали першою командою в цьому сезоні Екстра-Ліги, яка змогла здолати колектив Дмитра Шувалова.

По-друге, Дракони, вперше з восьмого туру, не пропустили у свої ворота, провівши відмінний матч у захисті. Про це, до речі, казав Максим Михайлович на післяматчевій прес-конференції.

По-третє, Артем Фаренюк забив свій 17-й гол у сезоні, скоротивши розрив у гонці бомбардирів до мінімуму (у Салтанова 18 результативних ударів).

Четверте. У зведеній таблиці команд ТОП-6, Ураган наздогнав ХІТ, хоча «кабельники» мають один матч в запасі. У обох колективів зараз по 17 очок.

П’яте. Тут важливо зазначити, що ми нікого не хочемо нахвалювати, але наскільки ж зріло і впевнено зіграв проти ХІТа  молодий Абакшин, який забив перший матч у цьому матчі.

Шосте. Цією перемогою команда поздоровила усіх жінок з 8 березня, а також зробила приємний подарунок для Юрія Когута, який святкує Ден Народження 9 березня.

Тепер, власне кажучи, до матчу. Якщо говорити в цілому, то можна зробити простий висновок – обидві команди грали максимально обережно і, як зазначили обидва наставники, матч йшов до першого забитого м’яча. У «кабельників» активно діяв Школьний, який декілька разів пробивав по воротам Кардаша, а у Драконів на ударних позиціях часто опинявся Андрій Цілик (про його гарматні постріли вболівальникам Урагану відомо добре).

Супер-момент був у Микитюка, який пробивав з лінії штрафного майданчику після передачі Абакшина, але лише трохи не влучив у ворота. ХІТ відповів класним ударом з розвороту від Корнійчука, а також дальнім ударом від Педяша.

Але голів довгий час не було, як і тієї динаміки, яку ми побачили в матчах цих команд в рамках Кубка України.  Але початок другої половини гри змінив все. Абакшин підхопив м’яч в центрі поля, віддав наліво на Когута, а Юрій, який, як нам здається, спеціально взяв невелику паузу у своїх результативних діях, віддав ідеальну передачу на Даниїла, який переправив м’яча у ворота – 1:0.

Звичайно «кабельники» одразу ж активізувалися, постійно створюючи загрози біля воріт Кардаша, але Володимир, як і увесь захист Драконів, діяв відмінно. Апогеєм зустрічі стала помилка ХІТА при розіграші «5 в 4». М’яч перехопив Фаренюк, і ударом зі своєї половини поля, зробив рахунок 2:0!

Комусь може здатися, що ми нахвалюємо нашу команду, але коли гравці дійсно віддали усіх себе грі, обіграли прямого конкурента за медалі, вони заслуговують на хороші слова!

Прес-служба НФК Ураган

10.03.2019 15:24

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804