В ГОСТІ ДО ОДЕСИ!

НФК Ураган зіграє проти Епіцентру К Авангард.

Лише одна перемога у восьми матчах Екстра-Ліги FavBet в цьому сезоні. На даний момент коротке резюме колективу Епіцентр К Авангард виглядає саме так, але це не повинно розслабляти нашу команду і наших вболівальників.

Наприклад, в двох останніх зустрічах проти ХІТа і Кардиналу, «моряки» поступилися 0:2, до останнього тримаючи інтригу у звітних зустрічах.

У матчі з Кардиналами одесити пропустили другий гол лише на 35-й хвилині матчу,  а у грі проти киян – на 31-й. До того ж, у тому матчі Вершинін не реалізував десятиметровий удар на останніх хвилинах першого тайму.

Єдина перемога, яку здобув Епіцентр К Аванград, відбулася у матчі проти Food-Centre СумДу – 3:2!

Нагадаємо, що саме грою проти «моряків», Дракони відкривали чемпіонат. Тоді на домашньому паркеті ми здобули впевнену перемогу – 7:1. А наш молодий і перспективний Даниїл Абакшин, оформив хет-трик!

Відзначимо, що на фоні втоми будуть грати Фаренюк і Микитюк, які повернулися до стану НФК Ураган після двох товариських матчів проти Хорватії. Артем Фаренюк, до речі, відзначився у другій грі забитим голом.

Зазначимо, що Епіцентр К Авангард поки не входить до команд першої шістки, але у підопічних Романа Смирнова є час все виправити. До речі, наставник одеситів повертається на тренерську лаву після дискваліфікації, а цей факт точно зможе додати впевненості нашим опонентам.