ВПЕВНЕНИЙ КУБКОВИЙ РЕВАНШ!

Ураган здолав ІнБев з рахунком 7:0.

Враховуючи той факт, що перша гра у сезоні (в розіграші Екстра-Ліги FavBet) між цими командами завершилася впевненою виїзною перемогою ІнБев з рахунком 5:1, Дракони хотіли реабілітуватися перед власними вболівальниками. Забігаючи трішки вперед зазначимо, що це їм повністю вдалося.

Наш суперник, до речі, приїхав у гості не в оптимальному складі. По-перше, посеред тижня команду покинув один з її лідерів, Моспан, який підписав контракт з Продексімом. По-друге, як сказав у післяматчевому коментарі головний тренер ІнБев, Михайло Соколовський, «нам за день сказали, що зіграти не зможе наш капітан, Роман Бакум.

Безумовно, ці втрати позначилися на грі опонента, який пропустив перший м’яч вже на 1-й хвилині, коли Мосійчук віддав «гольову» на Когута біля власних воріт,  а Юрій миттєво доставив м’яч на Фаренюка, який забив черговий гол в чемпіонаті – 1:0.

Цікаво, у першій четвірці замість Федюка цього разу вийшов Віталій Радевич, в діях якого неозброєним оком було видно бажання допомогти своїй команді.

Другий гол не змусив себе довго чекати. Довго передача від Кардаша знайшла Абакшина. Він розвернувся і другим дотиком пробив повз ворота – 2:0.

Майже одразу Дзюба, який за відсутності Бакума, вийшов на поле з капітанською пов’язкою, міг рахунок скоротити, але його гарматний удар з правого флангу влучив у поперечку. Потім темп гри трішки впав, але під кінець першої половини гри Микитюк скористався черговою помилкою суперника у захисті і, після перехоплення, реалізував вихід сам на сам – 3:0.

Перший момент у другому таймі був на рахунку Радевича, який здійснив сольний прохід з центра поля і, не зустрівши супротиву, пробив у дальній кут. На жаль, неточно. А на 26-й хвилині матчу Абакшину вдалося оформити дубль після ідеальної передачі з кутового від Шеремети – 4:0.

А далі суперник просто зупинився. П’ятий гол Драконів забив Мануйленко, для якого він був дуже важливий з психологічної точки зору. Максим разом з Даниїлом Абакшиним пройшли через пас увесь захист суперника, а потім Мануйленко завершив атаку точним ударом з лінії штрафного майданчику – 5:0.

Наприкінці гри Фаренюк оформив дубль, добивши м’яч у ворота після сейву Мельника,  а справжнім героєм гри став Абакшин, який на останній хвилині забив свій третій м’яч у ворота суперника, встановивши остаточний рахунок – 7:0.