ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» - НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

Обидві "ураганівські" команди 2004/05 р.н. залишилися без плей-оф

Минулий вікенд пройшов під знаком прикарпатського дербі – команди з Івано-Франківщини виборювали перепустку у плей-офф. Чи вдалося "Урагану" тріумфувати – читайте далі…

Чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 р.н. (Західний регіон)
"Ураган-04" - ФК "Прикарпаття" - 2:5

У неділю, 12 лютого, вихованці Академії 2004 р.н. в рамках останнього туру регулярного чемпіонату зустрілися із принциповим суперником - коломийським "Прикарпаттям". На кону був вихід у плей-офф, і "ураганівці", випереджаючи суперника на одне залікове очко, мали хорошу можливість втримати перевагу, однак у підсумку - поступилися візаві із рахунком 2:5.

Тренер "Урагану-04" Роман Тимчишин розповів, що його підопічні повністю програли матч. "Перший тайм закінчився з рахунком 4:0, і на цьому можна було завершувати гру. Хлопці не були налаштовані на боротьбу, грали без бажання, не було "вогника" в очах. Найперше, підвела психологія, по-друге, недооцінили суперника, думали, що буде легко, тому такий результат. Минулого тижня таку помилку з нами допустило "Прикарпаття", натомість, тепер вони зробили висновки і повністю нас переграли", - зауважив Роман Тимчишин.

Таким чином, "ураганівці", зупинившись за крок до плей-офф, завершують регулярний чемпіонат на третій позиції.

 

13.02.2017 08:25