ВИЗНАЧИЛИСЬ УСІ ПІВФІНАЛІСТИ ПЛЕЙ-ОФФ ЕКСТРА-ЛІГИ + ВІДЕО

Путівки до фіналу розіграють "Локомотив" з "Енергією" та "Спортлідер+" з "Ураганом"

Минулого вікенду матчами у Рівному, Харкові, Хмельницькому та Сумах завершився чвертьфінальний раунд плей-офф Екстра-ліги. Лише у неділю, 19 квітня, визначився весь квартет команд, який і продовжить боротьбу за медалі чемпіонату України. Втретє поспіль до півфіналів пробилися усі три призери минулого сезону - харківський "Локомотив", львівська "Енергія" та івано-франківський "Ураган". Компанію цим клубам у четвірці кращих вперше складе хмельницький "Спортлідер+".

Два півфіналісти визначилися ще у суботу, вигравши свої серії "насухо" - 2:0. Чинний чемпіон країни "Локомотив" знову забив чотири голи кременчуцькому "Лукасу" - на цей раз у Харкові (4:1). Львівська "Енергія" за 3,6 (!) секунди до фінальної сирени зуміла зрівняти рахунок у Рівному (2:2), після чого у тривалій серії післяматчевих пенальті таки здолала "Кардинал" - 8:7. Цікаво, що у ворота одного разу став навіть граючий тренер рівнян Сергій Піддубний

А ось в інших двох парах чвертьфінальні серії розтягнулися на усі три матчі. Після поразки у першій гостьовій грі "Спортлідер+" двічі був сильніший у рідних стінах, перемігши "Титан-Зорю" з Покровського. У суботу - по пенальті 2:1 (основний час 2:2), а в неділю, в основний час, більш переконливо - 6:2.

Для того, щоб визначити переможця в парі наймолодших команд Екстра-ліги, у Сумах знадобилося два екстра-тайми і післяматчева "лотерея" шестиметрових ударів. У суботу "ЛТК" завдяки вдалій грі Юрія Савенка переміг "Ураган" (2:0) і зрівняв рахунок в серії. Вирішальна третя гра виявилася найдовшою з усіх чвертьфіналів і тривала більше двох годин. В основний час була зафіксована нічия (1:1), а дві додаткові п'ятихвилинки також не визначили переможця. У серії пенальті вирішальним став сейв голкіпера "Урагану" Романа Колтка, який відбив удар Літвінова, після чого Орест Боргун приніс путівку до півфіналу івано-франківцям - 1:3.

ЕКСТРА-ЛІГА. ПЛЕЙ-ОФФ. 1/4 ФІНАЛУ
(повторні матчі у серії до двох перемог)

18 квітня (субота)
Локомотив (Харків) - Лукас (Кременчук) - 4:1
Голи: Овсянніков (2), Бондар (18, 25), Журба (38) - Лапа (8).
Рахунок у серії: 2:0

Кардинал-Рівне - Енергія (Львів) - 2:2 (по пен. - 7:8)
Голи: Піддубний (16), Танський (20) - Багряк (16), Павленко (40).
Рахунок у серії: 0:2

Спортлідер+ (Хмельницький) - Титан-Зоря (Покровське) - 2:2 (по пен. - 2:1)
Голи: Чуднов (31), Калуков (37, з пенальті) - Грицовець (4), Пічкуров (39)

ЛТК (Луганськ) - Ураган (Івано-Франківськ) - 2:0
Голи: Цапов (4), Кожем'яка (23).

19 квітня (неділя)
Спортлідер+ (Хмельницький) - Титан-Зоря (Покровське) - 6:2
Голи: Педяш (7, 40), Шеховцов (21, автогол), Власович (27), Калуков (30), Мілінький (40, автогол) - Шеховцов (30), Пічкуров (35)
Рахунок у серії: 2:1

ЛТК (Луганськ) - Ураган (Івано-Франківськ) - 1:1 (по пен. - 1:3)
Голи: Байцур (6) - Зварич (8).
Рахунок у серії: 1:2

Півфінальні матчі пройдуть вже у серіях до трьох перемог. Перші два поєдинки відбудуться 25-го і 26 квітня на майданчиках більш рейтингових команд. Третій (та у разі потреби - четвертий) матчі серії - вже на паркеті суперника 2-го та 3 травня відповідно. Якщо ж для визначення фіналіста знадобиться і п'ята гра, то цей вирішальний поєдинок пройде 9 травня на полі більш сильнішої команди.

Якщо будь-який з перших чотирьох поєдинків закінчиться внічию, то після основного часу відразу пробиваються пенальті (по три удари). У п'ятому матчі серії при нічийному результаті передбачено два екстра-тайми по 5 хвилин, а вже потім - пенальті.