ВИЗНАЧИВСЯ СУПЕРНИК УРАГАНУ У 1/8 ФІНАЛУ КУБКУ УКРАЇНИ

Нас очікує івано-франківське дербі!

Сьогодні у Києві відбулося жеребкування стадії 1/8 Фіналу Кубку України. За результатом жеребкування визначилися наступні пари команд:

Продексім (Херсон) - Інбев/НПУ (Житомир/Київ)

Енергія (Львів) - Manzana (Київ)

Володимир (Тиврів) - Титан (Покровське) 

Кардинал Рівне (Рівне) - ХІТ (Київ)

Сокіл (Хмельницький) - Viva Cup (Харків)

Віза-Вторма (Івано-Франківськ) - Ураган (Івано-Франківськ)

Food Centre-СумДу (Суми) - АРПИ (Запоріжжя)

Альтернатива - Сервіт (Київ) - Епіцентр А (Одеса)


Зазначимо, що вже на стадії 1/8 фіналу ми отримали чимало цікавих протистоянь. Цікаво буде подивитися на те, як фіналіст минулорічного розіграшу Кубку України, Альтернатива-Сервіт, покаже себе на тлі команди Екстраліги. "Енергетики", в свою чергу, зіграють з ще одною аматорською командою з Києва - Manzana (яка, нагадаємо, три роки тому вигравала національний трофей). Кардинал і ХІТ проведуть ще один двобій між собою після неймовірного протистояння у Києві, яке завершилося мінімальною перемогою підопічних Шувалова. Спірних епізодів у тій грі було більш ніж достатньо. 

Звичайно, усі франківські вболівальники очікують на запекле дербі між Ураганом і колективом Віза-Вторма. Про цей матч ми розкажемо детально трохи пізніше, але зайвий раз нагадувати, хто зараз є лідером цієї команди, і яке відношення ці гравці мають до Урагану, мабуть, зайвий раз не потрібно. Буде дуже цікаво!

Стадія 1/8 фіналу складається з двох матчів.

13.12.2018 13:31