ЮНАЦЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ U-18 ПРОВЕЛА ЗБІР У ХАРКОВІ

"Синьо-жовті" перемогли вихованців "Академії футболу ФК "Кобра"

Цього тижня, з 13 по 18 травня, юнацька збірна України U-18 з футзалу провела навчально-тренувальний збір у Харкові. Нагадаємо, у лютому "синьо-жовті" зіграли два товариські матчі з іранськими однолітками, у березні взяли участь у міжнародному турнірі "Generali Cup" у Чехії, а зараз продовжують готуватися до офіційних поєдинків.

Головний тренер юнацької збірної Віталій Одегов викликав на харківський збір 15 гравців. Приємно, що найбільше представництво у збірній має івано-франківський НФК "Ураган", що делегував до табору "синьо-жовтих" шістьох гравців. Це голкіпери - Микола Гуйван і Володимир Гнатковський, а також квартет універсалів - Владислав Завертаний, Мар'ян Масевич, Петро Сенюк і Олег Негела.

Протягом харківських зборів, що відбулися у Палаці спорту "Локомотив", 17 травня юнацька збірна провела один товариський поєдинок проти "Академії футболу ФК "Кобра", в якому здобула переконливу перемогу з "сухим" рахунком 5:0. Обидва "ураганівські" голкіпери залишили свої ворота "на замку", а їхнім колегам та одноклубникам не вдалося відзначитися забитими м'ячами. Хет-триком у цій грі відзначився Данило Белан з "Продексіму-2", ще по одному голу на рахунку Дениса Бланка ("ІнБев/НПУ") та Едуарда Нагорного ("Локомотив-Волна").

Юнацька збірна України U-18 - "Кобра" (Харків) - 5:0 (3:0)

Юнацька збірна України: 12. Микола Гуйван (20. Володимир Гнатковський, 13, 1. Євгеній Козлов, 25) - 2. Денис Бланк, 9. Мар'ян Масевич, 8. Данило Белан, 11. Федір Овакімян - 7. Владислав Завертаний, 4. Едуард Нагорний, 10. Петро Сенюк, 3. Олег Негела, 15. Єгор Сиплівець, 6. Владислав Музиченко, 14. Вадим Меденець, 10. Владислав Сорокін
"Кобра": 1. Дмитро Шевченко - 6. Роман Безручко, 10. Микита Довбня, 8. Олександр Корепанов, 18. Павло Скубченко - 99. Руслан Тат’янко, 7. Данило Луньов, 9. Микола Стеблинський, 31. Назар Пилипко, 15. Сава Лутай, 16. Дмитро Марков, 17. Сергій Тесленко
Голи: Едуард Нагорний, 5, Данило Белан, 6,10,39, Денис Бланк, 34

Про те, над чим будуть працювати наші юні футзалісти, яким наступного сезону доведеться боротися за путівку на перший юнацький чемпіонат Європи, в ексклюзивному інтерв’ю офіційному сайту Асоціації футзалу України розповів Віталій Одегов.

- Два місяці Ви та гравці не бачили один одного - встигли скучити за хлопцями, і відповідно вони за Вами?
- Звичайно, всі приїхали у бадьорому настрої, і помітно, що скучили за роботою саме у складі збірної команди. Кістяк команди вже склався, але й є один новачок, який вперше отримав шанс тренуватися у збірній. Атмосфера у команді позитивна, робоча, і для плідної роботи, яка йде у режимі дворазових тренувань, Асоціацією футзалу України та працівниками харківського Палацу спорту "Локомотив" забезпечені всі умови на найвищому рівні. У такому віці хлопцям все це є цікавим, приємно бути викликаним у збірну. Це почесно і відповідально, тож футболісти працюють  уважно і завзято. Можливо, навіть, з більшим натхненням, ніж у своїх рідних клубах.

- Як би Ви окреслили основні завдання цього п’ятиденного збору? Чому необхідно приділити увагу та попрацювати?
- Надважливе значення у сучасному футзалі мають стандартні положення, тому їм на цьому зборі приділимо підвищену увагу. Це аути, кутові, штрафні удари - ми багато працювали над цим компонентом і протягом року на попередніх зборах, але всі напрацювання треба ще раз пригадати, щоб привести до спільного знаменника, внести якісь корективи, щоб потім до цього вже не повертатися. Ще два важливі моменти - це гра у більшості "5 на 4", та у меншості "4 проти 5". Що нам вдалося, а що ні, проміжні підсумки хотів би побачити за якістю гри та результатом товариського матчу проти харківської Академії футболу ФК "Кобра", який ми зіграємо в четвер.

-  Цьогоріч юнацька збірна грала товариські матч в Ірані, приймала участь на турнірі в Чехії. Теоретичні заняття плануєте прив’язати безпосередньо до аналізу матчів, які були зіграні?
- Так, у нас заплановані щоденні теоретичні заняття. На них зосередимося на матчах саме останнього турніру у Чехії, де результат був не найкращий. Спробую скласти заняття так, щоб гравці самі визначали свої помилки, а потім будемо разом аналізувати, знаходячи правильні рішення.

- А особисто Ви після власного розбору тих матчів що відзначили для гравців?
- Перш за все, ми поступалися у силових єдиноборствах. За габаритами, за своїми фізичними кондиціями ми виявилися слабшими на цьому етапі. Це саме стосується і реалізації своїх моментів.

- Сезон майже завершений. Що очікує на гравців найближчим часом?
- Влітку футболісти будуть відпочивати, а потім готуватися до майбутнього сезону у своїх клубах. Найближчий збір цієї команди запланований на вересень, який буде передувати товариським матчам. Особливих новин стосовно майбутнього юнацького чемпіонату Європи поки немає. Чекаємо на жеребкування у червні. Відбіркові матчі відбудуться у березні наступного року, фінальна частина - восени 2019 року.

Прес-служба Асоціації футзалу України

19.05.2018 22:44