ЮРІЙ ІВАНИШИН: "ПРО ТАКИЙ ДЕБЮТ МОЖНА ЛИШЕ МРІЯТИ"

Керманич дублюючого складу розповів про підготовку команди до нового сезону

Головний тренер «Урагану-2-КФВ» Юрій Іванишин у розмові із клубною пресслужбою розповів про підготовку до нового сезону та дебютний тріумф у рівненському турнірі.

- Як оціниш дебютний турнір під твоїм керівництвом?
- Про такий дебют можна тільки мріяти. Перша гра - перемога, перший турнір – трофей. Проте хочеться подякувати керівництву, гравцям, всьому тренерському та лікарському штабу, які  доклали всіх зусиль, щоб здобути цю маленьку перемогу, це наша спільна робота. Окремі слова подяки нашим родинам, друзям та всім вболівальникам. Ваша підтримка була відчутна. А ми рухаємося далі.

- З якими завданнями вирушали до Рівного?
- У Рівному на нас очікувала своєрідна «контрольна робота». Ми працювали вдома близько місяця. Рваний був графік у зв’язку із пандемією, яка не давала нам спокійно працювати довгий час. Більше як пів команди, останній раз отримували ігрову практику ще пів року тому. Тож до Рівного вирушали з головним завданням – отримання ігрової практики. А вже безпосередньо під час турніру хотіли побачити наші четвірки у справі, переглянути новачків команди, наші дії під час стандартів, гри в атаці, в обороні тощо. 

Вважаю, що не зважаючи на наш результат на турнірі, ми виконали всі завдання. Зараз детально розбираємо кожну гру та згодом поставимо кожному гравцю оцінку за «контрольну роботу».

- Чи задоволеною грою, яку показали хлопці у протистоянні з досвідченими суперниками?
- Враховуючи брак ігрової практики гравців, можна сказати, що ми задоволені грою гравців у цих матчах, тому, що шальки терезів позитивних дій переважали над негативними. Проте, повторюся, ми отримали великий об’єм матеріалу для опрацювання.

- На майданчику у Рівному вперше з'явився Владислав Завертаний, який пропустив більше півроку. Як оціниш його кондиції?
- Влад дуже хороший футзаліст. Турнір відіграв на хорошому рівні, проте, він зараз тільки набирає свою кращу форму.

- Фінальний матч став окрасою всього турніру, адже "драконам" вдалось продемонструвати характер і на "жилах" вирвати перемогу. Поділись, як налаштовував команду у перерві фінального матчу.
- Справді фінальний матч вийшов надзвичайно цікавим для уболівальників, де було багато голів, фолів та емоцій. Зайшовши у роздягальню, ніхто не робив паніки. Хлопці добре грали, створювали багато гольових моментів, проте і припустилися не мало помилок біля своїх воріт. Ми сказали гравцям, щоб продовжували дотримуватися нашої установки, проте, щоб переломити хід гри, потрібно буде удвічі більше додати при відборі м’яча, мінімізувати помилки біля своїх воріт, ну і в свою чергу відповідальніше віднестися до реалізації своїх моментів.

- Які подальші плани на підготовку команди?
- Наразі ми продовжуємо активний тренувальний процес і готуємося до наступного передсезонного турніру, який відбудеться або у Львові або у Луцьку.

- Чи вже відомо, в яких турнірах команда виступатиме в поточному сезоні?
- «Ураган-2-КФВ» продовжить виступи у Кубку України та Першій лізі, в якій наразі підтвердили свою участь 9 команд, а сам сезон розпочнеться наприкінці жовтня.

Пресслужба НФК "Ураган"

25.09.2020 15:14