«З НАМИ БУЛИ КАРДАШ І УДАЧА» - МАКСИМ ПАВЛЕНКО

Впевнена, але непроста перемога Драконів в «енергетичному дербі».

Ураган – Енергія. Історія протистоянь цих команд бачила багато різних матчів, кожен з яких, відверто кажучи, не схожий один на одного. Цього разу команди зустрічалися на паркеті спорткомплексу КФВ, почавши приносити задоволення вболівальникам вже з перших хвилин, активно створюючи моменти біля воріт одна одної.

Але якщо зробити коротенький анонс цього матчу, то зазначимо, що Дракони випереджали своїх опонентів на один бал, хоча у підопічних Легчанова було зіграно на одну гру більше. Приємно, що обидві команди вийшли на гру фактично в оптимальних складах, а у складі Урагану відсутнім був лише Максим Мануйленко, у якого пошкодження.

Тепер безпосередньо до матчу. Енергія, яка в цьому сезоні значно омолодила склад, створила чимало проблем захисту і голкіперу нашої команди. Хоча розпочиналося все з постійних атак саме Драконів. Спочатку ми побачили фірмові дальні удари Когута (один у голкіпера, інший повз ворота), потім естафету перехопили Федюк, Лебідь і Микитюк, але забити швидкий гол не вдалося.

Ось тут Енергія і увімкнулася, а Кардаш почав працювати на 110%. Спочатку «енергетики» пристрілювались з дальніх дистанцій, а потім супер момент не реалізував Ковальчук, який не зміг як слід влучити по м’ячу, аби переправити його у ворота після передачі з лівого флангу!

А за хвилину до кінця першого тайму Кардаш став співавтором першого голу Драконів. Володимир віддав довгий пас через усе поле, Фаренюк виграв «другий поверх», скинувши головою на Когута, а Юрій в один дотик, ефектно пробив в дальній кут. Цікаво, що Артем підставив ногу під цей удар, тому в офіційних джерелах цей гол записали на нього, хоча ми, наприклад, в соціальних мережах, спочатку назвали автором голу саме Когута. Головне, що рахунок було відкрито і грати було трішки легше – 1:0.

Ще простіше стало грати, коли Лебідь, перехопивши м’яч в центральній зоні (відбувалося це вже на початку другого тайму), зіграв в стінку з Абакшиним і відправив м’яч у дальній кут – 2:0!

Але майже одразу «енергетики» могли скоротити розрив у рахунку. Легендзевич вдало зіграв у пресингу, м’яч від скочив до Ременця, а той не реалізував вихід сам на сам, не влучивши у ворота.

Дракони такого супернику пробачити не змогли, тому на 3-й хвилині матчу Андрій Федюк, наш капітан, забив третій гол. Цікаво, що все почало з активного пресингу від Когута, який змусив перечепитися за м’яч Легендзевича і Пелиха, потім Фаренюк віддав на нашого капітана, який без проблем поцілив у ближній кут  3:0!

По такій грі «енергетики» змушені були ризикувати, тому пішли грати з п’ятим польовим, чим і скористався Абакшин. Він перехопив м’яч в центрі поля та точно відправив його у сітку воріт – 4:0.

Чи закономірна перемога? Так! Чи легка? Зовсім ні.