З ОДЕСИ З ПЕРЕМОГОЮ!

Друга перемога над одеситами в рамках звітного сезону.

В цьому протистоянні Дракони довели, що вони є монолітним колективом, який важко зламати навіть тоді, коли якась «частина» цього колективу відсутня. Мова йде про те, що в Одесу не приїхали лідери нашої команди – Федюк, Фаренюк і Микитюк.

Тим не менш, виявилося, що у цій ситуації було кому брати відповідальність на себе! Якщо аналізувати турнірне становище і результати команд, не дивно, що саме наш колектив заволодів територіальною перевагою, яку досить швидко вдалося втілити у забиті голи. Вже на 10-й хвилині матчу ми вигравали 2:0, завдяки голам Лебідя і Кузя.

Тим не менш, моменти біля воріт Володимира Кардаша періодично виникали, а Вершиніну, на жаль, вдалося забити гол за декілька секунд до сирени на перерву – 1:2.

Але вже на початку другої половини гри за справу взявся Абакшин, який забив вже 4-й гол одеситам в цьому сезоні. Цей гол трішки зняв напругу у зустрічі, але сам Даниїл вирішив на цьому не зупинятися, то ж на 29-й хвилині оформив дубль.

Після цього ми побачили шедевральний гол від Шеремети, а також заключний результативний удар Кордоби, який зняв усі питання, щодо переможця матчу. Тим не менш, наприкінці гри одесити один гол відіграли, завдяки голу Дрозда – 2:7.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:7
Голи: Вершинін (20), Дрозд (38) – Кузь (7), Лебідь (10), Абакшин (23, 29), Радевич (27), Шеремета (30), Кордоба (37)
Попередження: Лебідь (34)

13.12.2019 14:01