ЗАБУДЬТЕ ПРО КУБОК.

Анонс гостьового матчу Драконів проти амбітного новачка Екстра-Ліги!

Ми недарма хочемо акцентувати увагу цим заголовком на черговому матчі НФК Ураган в рамках Екстра-Ліги FavBet проти FOOD CENTRE-СумДу.

В минулому сезоні ці команди зустрічалися між собою в рамках Фіналу чотирьох Кубку України, який проходив в Івано-Франківську, і тоді Дракони здобули більш ніж впевнену перемогу з рахунком 7:0!

Але тоді представник сумського футзалу лише робив перші кроки до Екстра-Ліги, так би мовити, придивляючись до наступного кроку, який команда зробила у міжсезоння.

Більше того, з того моменту суттєво змінилися не тільки виконавці, які зараз виступають у складі цих команд, а й тренерські штаби.

Звичайно, у Драконів з цим питанням все максимально стабільно, а от сумський колектив нещодавно очолив фахівець, який прекрасно відомий івано-франківському вболівальнику, людина, яка  віддала багато років НФК Ураган у якості гравця, а потім й тренера, Іван Скіцко.

Для нього, напевне, хоча б у підсвідомості, але це протистояння буде принциповим.

Текст, написаний вище, можна назвати прелюдією до звітного протистояння, адже далі ми будемо розмірковувати про суто футзальні компоненти.

Дракони, як вам відомо, втратили очки в цьому сезоні лише одного разу, зігравши вдома внічию з Продексімом - 2:2. Разом з херсонською командою наш колектив є лідером Екстра-Ліги, якщо врахувати матчі, які у обох колективів ще є в запасі.

FOOD CENTRE - СумДу, в свою чергу, втратив набагато більше залікових балів.

Домашня поразка від ХІТа з рахунком 1:2 була гідною не тільки за рахунком, а й за якістю гри. Пропустивши два голи від Сірого і Жука, Овсянніков відіграв один м’яч в середині другого тайму, тому останні хвилини цієї зустрічі пройшли в напруженій боротьбі.

Гра з Ін/Бев у Сумах взагалі була шедевром першої частини сезону у виконанні обох команд. 6 голів від одного колективу, та 6 від іншого – це те, що точно сподобалося вболівальникам. Але, як правильно кажуть, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути.

Потім була поразка на виїзді від Кардиналу з рахунком 6:3, хоча Катеринін відкрив рахунок вже на 2-й хвилині матчу.

А в останньому турі сумський колектив програв на виїзді Епіцентру К Аванград в Одесі, для якого ця перемога стала першою у сезоні – 3:2.

Таким чином, після чотирьох зіграних матчів в активі команди вже Івана Скіцка – 1 заліковий бал.

«Food Centre-СумДУ» (Суми) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
13:00. м. Суми, легкоатлетичний манеж СумДУ