ЗБІРНА УКРАЇНИ НЕВДАЛО СТАРТУВАЛА У ВІДБОРІ ДО ЧС-2020

Артем Фаренюк відкрив лік голам "синьо-жовтих" у кваліфікації до ЧС-2020 + ВІДЕО

У першому матчі групи В елітного раунду кваліфікації підопічні Олександра Косенка поступились господарям міні-турніру збірній Сербії. Вже в дебюті гри капітану "синьо-жовтих" Євгену Іваняку довелось частенько демонструвати всю свою майстерність у рамці воріт. Хоча і він був безсилий на 12-ій хвилині, коли Марко Пршич більярдним ударом покарав гостей за помилку в обороні і забив перший гол міні-турніру в Ніші. Минає три хвилини і серби подвоїли перевагу зусиллями Страхіньї Петрова - 2:0.

По перерві той самий Марко Пршич приголомшив українців, забивши третій м'яч потужними ударом зі штрафного - 3:0. На екваторі другого тайму суперники обмінялись влучними ударами. Спочатку Драган Томіч довів рахунок до розгромного, а в атаці у відповідь "ураганівець" Артем Фаренюк з другої спроби обіграв Момчіловіча і відкрив лік голам нашої збірної у кваліфікації - 4:1. Далі Стефан Ракіч в блискавичній контратаці повернув сербам гандикап у чотири м'ячі. Олександр Косенко ледь не одразу перейшов на гру з п'ятим польовим, але успішно розіграти "зайвого" вдалось лише за хвилину до фінальної сирени - Ігор Корсун дальнім ударом підбив невтішні для українських вболівальників 5:2 на табло спорткомплексу міста Ніш.

Вже сьогодні збірна України проведе другий матч елітного раунду квліфікації. О 21:30 за Києвом "синьо-жовті" зустрінуться з віцечемпіонами Європи збірною Іспанії. Поєдинок у прямому ефірі покаже телеканал XSport.

Сербія – Україна - 5:2 (2:0)
Голи: Пршич (12, 22), Петров (15), Томіч (30), Ракіч (31) – Фаренюк (30), Корсун (39)
Сербія: Момчіловіч – Ракіч, Томіч, Пршич, Шиміч (к), Алексіч, Петров, Матієвич, Раміч, Лазаревіч, Стойковіч, Ріштіч, Вуліч
Україна: Іваняк (к) – Корсун, Шотурма, Білоцерківець, Зварич, Разуванов, Журба, Фаренюк, Педяш, Д. Сорокін, Микитюк, Єрьомін, Малишко, Ципун.

Відео голів матчу Сербія - Україна (гол Артема Фаренюка з 0:20):