ЗБІРНА УКРАЇНИ ПОСТУПИЛАСЬ ІСПАНІЇ

"Синьо-жовті" втратили шанси пробитись на чемпіонат світу

Напередодні другого поєдинку елітного раунду відбору до чемпіонату світу-2020  збірна України потрапила у патову ситуацію, адже для продовження боротьби за путівку до Литви підопічним Олександра Косенка потрібно було будь-що обігрувати чинних віцечемпіонів Європи іспанців. Втім, вже на першій хвилині Кирило Ципун не за правилами зіграв проти Солано у власній карній, а вирок впевнено реалізував Ортіз - 0:1. Під завісу тайму Лозано подвоїв перевагу іспанців, забивши дабл-пенальті - 0:2. У другій половині зустрічі Сергій Малишко сквитав один гол, але майже одразу Лозано повернув перевагу Іспанії у два м'ячі - 1:3. Поразка позбавила "синьо-жовтих" шансів вийти на чемпіонат світу, що влітку пройде у Литві.

У вівторок, 4-го лютого, збірна України завершить відбір на чемпіонат світу матчем проти Франції. Початок гри о 17:30. Поєдинок у прямому ефірі покаже телеканал XSport.

Україна – Іспанія – 1:3 (0:2)
Голи: Малишко (31) – Ортіз (1, пен), Лозано (19, дабл-пен, 33)
Україна: Ципун – Разуванов, Малишко, Журба, Педяш, Корсун, Шотурма, Білоцерківець, Зварич, Фаренюк,  Д. Сорокін, Микитюк, Єрьомін, Іваняк (к).
Іспанія: Хуанхо – Ортіз (к), Солано, Лозано, Адрі, Хосе Руіз, Бебе, Толра, Андресіто, Адольфо, Рафа Усін, Кампос, Рауль дель Олмо, Баррон.
​Попередження: Шотурма (20)