ЗУСТРІЧ НОМЕР 6. ХІТ – УРАГАН. 2-Й ТУР ФІНАЛЬНОГО РАУНДУ

Констатуємо продовження чемпіонської гонки!

Вже завтра, у суботу, 20 квітня, на паркет столичного спорткомплексу ЗСУ вийдуть головні претенденти на чемпіонство в цьому сезоні Екстра-Ліги, ХІТ і Ураган. Зрозуміло, що ці команди зіграли між собою вже не один десяток матчів, але тільки у цьому сезоні таких протистоянь було п’ять – два в чемпіонаті, одне в Кубку Ліги, та два матчі у Кубку України.

Таким чином, битва в Києві стане вже шостою між цими колективами в звітному сезоні. Спочатку ми нагадаємо вам рахунки попередніх матчів між Драконами та Кабельниками.

  • Ураган – ХІТ. Кубок Ліги – 3:3.
  • ХІТ – Ураган. Екстра-ліга – 5:4
  • Ураган – ХІТ. Кубок України – 3:2
  • ХІТ – Ураган. Кубок України – 2:2
  • Ураган – ХІТ. Екстра-ліга – 2:0

Таким чином, Дракони двічі перемогли ХІТ, двічі зіграли внічию та одного разу зазнали поразки.

Перед звітним туром ХІТ має в своєму активі 22 очки, а підопічні Максима Павленка, відповідно, 21 заліковий бал. Вкотре говорити про важливість цієї зустрічі для обох команд, як ви розумієте, не потрібно. Тим паче, що з огляду на те, що Титан припинив виступу в цьому сезоні через фінансові труднощі, матчів у фінальному раунді стане менше, тому вигравати потрібно тут і зараз. У попередньому турі Дракони здолали Кардинал-Рівне з рахунком 7:1, а ХІТ розгромив Титан – 6:1.

Зазначимо, що на минулому тижні обидві команди делегували своїх представників до національної збірної України з футзалу, які, враховуючи результат другого матчу (перемога 3:0), повернулися до своїх команд у прекрасному настрої. Сергій Журба, Євген Іваняк і Олександр Педяш представляли ХІТ, а Микола Микитюк і Артем Фаренюк відстоювали честь Драконів. До речі, Фаренюк відзначився забитим голом у тому матчі, класно зігравши на добиванні! Артем, як ви пам’ятаєте, продовжує боротьбу за звання кращого бомбардиру сезону, забивши 18 голів.

Отже, ще раз нагадаємо, що матч розпочнеться завтра о 12:00. Посилання на пряму трансляцію:

«ХІТ» (Київ) –«Ураган» (Івано-Франківськ)
Арбітри:С. Подворний (Хмельницький), Б. Кіндій (Розділ), Г. Гора (Київ)
Хронометрист:В. Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу:Ю. Веремчук (Рівне)

Прес-служба НФК Ураган

19.04.2019 10:06

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804