1/8 ФІНАЛУ КУБКУ УКРАЇНИ. «ЕНЕРГІЯ» - «УРАГАН». ПЕРЕДМОВА ДО МАТЧУ

Іван Скіцко поділився очікуваннями від кубкового поєдинку у Львові

У суботу, 11 лютого, на футзальних вболівальників очікує продовження "енергетичного" дербі. В рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубку України "Ураган" візьме курс до Львова, де зустрінеться із принциповим суперником - місцевою "Енергією". У переддень поєдинку клубна прес-служба поцікавилася у головного тренера "драконів" Івана Скіцка - настільки готові іванофранківці пройти випробування повторним поєдинком, і що потрібно для загальної перемоги…

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Насамперед скажу, що настрій в хлопців хороший, поразку від "Продексіма" забули, тому підготовчий тиждень провели з позитивними думками. До кубкової гри готувалися у повній комплектації, і абсолютно всі гравці розуміють важливість та відповідальність даного матчу. Однозначно, їдемо тільки за перемогою.

Прекрасно розуміємо, що "Енергія" зараз на підйомі, і це довела остання гра "енергетиків" із харківським "Локомотивом". Звичайно, що кожна гра індивідуальна, але наше головне завдання перекрити всі сильні сторони суперника і реалізувати свої моменти.

Ще одним важливим аспектом буде те, як гравці впораються із хвилюванням, бо дивлячись на вагомість гри, воно буде, особливо це буде стосуватися молодих гравців. Тому моє завдання, як головного тренера, підвести хлопців до гри у нормальних психологічних кондиціях.

- Молоді гравці мають шанс вийти на майданчик?
Конкуренція зараз знову дуже велика, зокрема, два наші молоді гравці не потрапили у заявку. Ще є день у запасі, тож буду готовий визначитися з "четвірками".

- Чи готовий "Ураган" готовий до експериментів на полі?
Все залежатиме від рахунку. Але ми будемо готові видозмінювати гру.

10.02.2017 11:42