1/8 КУБКУ УКРАЇНИ. «ЕНЕРГІЯ» - «УРАГАН» - 7:1. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Що тут можна сказати? Гра програна повністю, що перший тайм, що другий тайм. Не побачив я у хлопців того "вогника", що був у "Енергії". Швидше за все, я не налаштував відповідно, і ця поразка повністю на мені. Але на такі ігри не потрібно навіть настроюватись. Це ж дербі, і кожен мав би це розуміти. Зараз по гарячих слідах важко щось говорити, треба буде розібратись.

Хлопцям все одно хочу подякувати, як би там не було, робили свою роботу. Те, що є проблеми і треба якісь зміни робити в команді, це однозначно. Кубок ми вже, можна сказати, прогавили, зосередимось на чемпіонаті. "Енергію" поздоровляю, молодці. Дійсно, порадували і грою, і бійцівські якості, і віддача. У нас цього не було, в цьому компоненті ми повністю програли.

Валерій ЛЕГЧАНОВ, головний тренер "Енергії":
- Найголовніше, що мені сподобався підхід команди до матчу. Протягом всього тижня ми цілеспрямовано готувались до суперника, вивчали їхні сильні і слабкі сторони. Задоволений реалізацією моментів - відсоток дуже високий. Пішла перевага, віра в перемогу зміцніла, і вже доводили матч за рахунком, так би мовити, "на класі".

Все одно без помилок не буває, ми їх будемо розбирати. Були помилки в першому таймі, особливо при стандартних положеннях. Хочу привітати вболівальників, дуже сподобалась їх підтримка, кількість глядачів на трибунах зростає з кожним матчем. Всіх з перемогою!

Прес-служба СК "Енергія". Фото Євгена КРАВСА.

11.02.2017 21:40