1/8 КУБКУ УКРАЇНИ. «ТИТАН» - «УРАГАН» - 1:4. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд + ВІДЕО

"Ураган" переміг і в повторній грі 1/8 фіналу Кубка України, за сумою двох матчів обігравши лідера Екстра-ліги - покровський "Титан". До вашої уваги післяматчеві коментарі наставників обох команд - Максима Павленка і Дмитра Камека.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Насамперед, хочеться подякувати нашим футболістам, які сьогодні дійсно були єдиним колективом, та зуміли з першої і до останньої секунди виконати ігрову дисципліну, яка потрібна для того, щоб досягати результату. Звичайно, допоміг в цьому швидкий гол, і "Титан" змушений був нервувати, а нам залишалося тільки дотримуватися тієї тактики, яка була обрана на матч – не дозволяти супернику спокійно заходити на нашу половину майданчика, створювати моменти. Намагалися пресингувати, це вдавалося, моменти хоча й виникали, але в більшості це було зі стандартних положень, з якими ми сьогодні впоралися, окрім штрафного. Дуже добре, що при рахунку 1:1 ми забили другий гол. Якби це зробив "Титан" і рахунок би став 2:1 на їх користь, нам було б дуже легко помилитися. Тому вважаю, що другий м’яч  став переломним.

- Чому в регулярному чемпіонаті не вдавалося переграти "Титан"?
"Титан", мабуть, більше хотів виграти у матчах чемпіонату, більше докладав зусиль, а нам постійно чогось бракувало. А в матчах на Кубок все-таки вдалося знайти шляхи до воріт суперника. "Титан" - не даремно лідер чемпіонату, і виграти у цієї команди, незважаючи, що це ігри Кубку, для нас це позитивний показник. Тож з хорошим настроєм будемо готуватися до останніх матчів "регулярки" та вже 1/4 фіналу Кубку України.

Дмитро КАМЕКО, головний тренер "Титану":
- Як і в першому матчі Кубку, напевно варто визнати, що ми програли, і привітати команду "Ураган" з виходом в наступну стадію. Так склалося, що, програвши в першій грі, ми запізно включилися у боротьбу, забивши м’яч тільки тут. Я сказав хлопцям в роздягальні, що ми повірили, що все можливо лише тоді, коли забили гол, а часу залишалося вже не так багато. Тим більше, пропустили ще, хоча відкрилися трішки, і створювали достатньо моментів.

Так можна підсумувати нашу епопею у Запоріжжі, надіюся, до наступного туру, 17 лютого, зал вже буде готовий. Тож після невеликої перерви ми розпочнемо тренування в нашому залі, і нам в цьому плані буде легше. Кожного дня ці переїзди нам на користь не пішли, але це - не головна причина. Як на мене, причина більш психологічна – програвши першу гру з різницею у тільки один м’яч, запізно повірили, що можемо все "перевернути".

19.01.2018 19:48