5Х5: ПЕРСПЕКТИВНА МОЛОДЬ З ВИСОКИМИ СПОДІВАННЯМИ (U-19)

До числа найперспективніших увійшли троє "ураганівців"

Портал 5х5 продовжує знайомити футзальну спільноту з найперспективнішими гравцями країни - цього разу під приціл потрапили гравці вікової категорії U-19. До переліку увійшли і троє гравців "Урагану-2-КФВ" - голкіпер Микола Гуйван та універсали Андрій Британ і Олександр Дичук.

Микола Гуйван (воротар, «Ураган-2-КФВ», 2002 р. н.)

Багато хто, мабуть, пам’ятає Миколу Гуйвана по виступу на Євро (U-19), де голкіпер другої команди «Урагану» проявив себе дуже добре. І навіть нікого не дивує, що саме він є капітаном нинішньої юнацької збірної України. І він по праву вважається одним з кращих воротарів у своїй віковій категорії. А взагалі треба сказати, що Гуйван почав заявляти про себе на повний голос ще у 2016 році. І за ці роки він тільки прогресував. Микола був основним воротарем юнацької команди «Урагану», яка ставала чемпіоном ЮЕЛ. І зараз він поступово стає основним голкіпером другої команди «Урагану». Тому, можна не сумніватися в тому, що незабаром Микола Гуйван цілком реально може не тільки постукати у двері «основи» «Урагану», а, можливо, і потіснити з воріт або Кардаша, або Колтка.

Олександр Дичук (універсал, «Ураган-2-КФВ», 2002 р. н.)

За цим гравцем, так само як і за Миколою Гуйваном, автор цих строк слідкує з часів виступів у віковій категорії U-15. Вже тоді гра юнацької команди «Урагану», яка потім двічі поспіль вигравала Юнацьку Екстра-лігу, будувалася, зокрема, і на вмінні Дичука зіграти на «стовпа». А стартова четвірка «драконів» Титов – Роїк – Русин – Дичук наводила жах на всіх суперників івано-франківської команди. Якщо у попередньому матеріалі ми говорили про Петра Сенюка як гравця № 1 у своїй віковій категорії на позиції «стовпа», який може вирішувати задачі тут і зараз, то теж саме, тільки у віковій категорії U-19, можна сказати про Олександра Дичука. Це вже зараз готовий «стовп», який вже зараз може себе проявляти на серйозному рівні. Свого часу через свої габарити Дичук отримав від автора цього матеріалу прізвисько «український Сержао». І є, за що. Дичук вміє прибрати м’яч до себе, і відібрати цей «снаряд», коли Сашко приховує його від суперника. Окрім того, цей гравець непогано координований, внаслідок чого він може не тільки прийняти м’яч на «стовпа» та скинути його партнеру під удар, так ще і сам здатний розвернутись та небезпечно пробити. І в 90 % випадків це – гол. Тобто, до всіх переваг додаємо ще і бомбардирський хист. І все це робить Дичука дуже небезпечним гравцем біля чужих воріт.

Андрій Британ (універсал, «Ураган-2-КФВ», 2002 р. н.)

Як ми і обіцяли, то доходимо до Андрія Британа, який встиг дебютувати в «основі» «Урагану». Безумовно, це стимул для молодого гравця. А заодно і своєрідний аванс. Та якщо подивитись на ігрові характеристики Андрія Британа, то можна сказати, що запрошення до основного складу відбулося не просто так. Він має хорошу техніку, по-футзальному думає на майданчику, а також непогано читає гру та бачить поле, миттєво приймає рішення. Тобто, це саме ті якості, які найбільше цінуються у вихованцях Академії НФК «Ураган», і саме завдяки ним Андрій вже за кілька років може стати гравцем основного складу «драконів».

Пресслужба НФК "Ураган" за матеріалами порталу 5х5

01.04.2020 19:41