АКАДЕМІЯ НФК «УРАГАН» - ПЕРЕД СТАРТОМ СЕЗОНУ 2018/2019

Вихованці клубної школи візьмуть участь у змаганнях з футболу та футзалу

Академія НФК "Ураган" з 1 серпня працює у звичному режимі, тож це означає, що вже впродовж місяця вирує активне спортивне дозвілля для тринадцяти вікових груп. Від перших пасів з м’ячем для 4-річних малюків до вдосконалення майстерності з 17-річними юнаками! І вже зараз Uragan Family налічує понад 300 вихованців та 8 тренерів, які і забезпечують футбольно-футзальне навчання.

Втім, традиційно, новий сезон ознаменується не тільки тренувальним процесом, а й змагальною діяльністю! "Відзначать" старт сезону футболом - і, загалом, свої сили на великому полі випробують 7 команд клубної Академії.

Найстарші - U-17 та U-15 - у своїх вікових категоріях проведуть "вояж" Першою лігою Чемпіонату України. Змагання під егідою Дитячо-юнацької футбольної ліги України зібрали чимале представництво - у групі "ураганівців" 12 команд (кількість груп - 9). Учасники гратимуться за коловою системою, і 1 тур проведуть буквально за тиждень, 9 вересня! В рамках першого поєдинку "ураганівці" під керівництвом своїх наставників Юрія Костишина (U-15) та Володимира Салія (U-11) візьмуть курс на Закарпаття, де у Мукачево зіграють із місцевою "МФА".

Тижнем пізніше футбольний сезон розпочнеться і для молодших "драконів". Дві команди U-11 (тренер - Юрій Іванишин), а також U-12 (тренер - Олег Ольшанецький), U-14 (тренери - Юрій Костишин / Олег Ольшанецький), U-16 (тренер - Володимир Салій) візьмуть участь у Першості ДЮФЛІФО. Дебютні матчі сезону заплановані на 14-15 вересня.

"Це великий плюс, що ми самостійно вийшли на великий футбол, і можемо здобувати важливий досвід. Другий сезон поспіль ми гратимемо в Першості, що не може не тішити. Якщо U-17 - вже збалансована команда, то U-15 ще в процесі комплектації, пошуку свого малюнку гри. Тому для старших завдання однозначне - бути в трійці лідерів турнірної таблиці, для молодших - вчитися грати футбол і шукати свою гру.

Щодо Першості області, то в U-16, гравці, котрі не потраплятимуть в склад в рамках Чемпіонату, здобуватимуть ігрову практику тут. Ще одне із завдань - вихід до фінальної частини. В команді U-14 майстерність здобуватимуть діти 2006р.н., і призвичаюватимуться до гри "10+1". U-12 - цьогоріч спробують теж новий для себе формат - "8+1". Тому першочергово для даних вікових груп - формувати командну гру, вдосконалювати групові тактичні дії, і боротися за перемогу в кожній грі.

11-річні діти у цьому сезоні будуть представлені відразу двома командами, що є свідченням того,що ми подолали кадрову проблему. Тут не вестимуться турнірні таблиці, не зараховуватимуться очки, тому будуть вчитися і насолоджуватися грою", - прокоментував директор Академії НФК "Ураган" Володимир Слободян.

Не швидше листопада розпочнеться і футзальний сезон, і знову не без вихованців клубної Академії - у змагальній діяльності візьме участь 8 команд. 17-річні "дракони" під керівництвом Володимира Салія дебютують в Чемпіонаті міста. Ще одні ідопічні Салія - U-16 - позмагаються за трофеї Юнацької Екстра-ліги. У Чемпіонаті України у своїх вікових категоріях позмагаються: U-15 (тренер - Юрій Костишин), U-13 (тренер - Олег Ольшанецький), U-11 (тренер - Юрій Іванишин). Також "дракони" поборються з однолітками і за Кубок України. Відразу за два трофеї змагатимуться команди U-10 (тренер - Юрій Іванишин), U-9 і U-8 (тренер - Роман Тимчишин), щоправда одні з наймолодших "драконів" гратимуть на першість України.

"U-17 у минулому сезоні пройшла випробування дебютною Екстра-лігою, тому їм потрібно виходити на новий рівень, тим більше, що шестеро гравців були на втягуючому зборі з головною командою "Ураган". Тож на тренерській раді ми вирішили, що настав час переходу з юнацького футзалу у дорослий. Вдруге "Ураган" гратиме в Юнацькій Екстра-лізі, Дитячо-юнацьким комітетом АФУ було визначено, що це U-16, тому в очікуванні змагань. Мали честь стати чемпіонами, тому планка висока. На разі не відомий формат чемпіонатів у молодших вікових групах, але всі вже зачекалися змагань", - зауважив Слободян.

Тож бажаємо успіху, "дракони"!

P.S. Нагадуємо, що ще триває набір в лави наймолодших "ураганівців"!

31.08.2018 12:51