АНОНС ПОДІЙ ВІД НФК «УРАГАН» (18-19 БЕРЕЗНЯ)

Тон вихідним задасть заключний тур Екстра-ліги та шкільні змагання

Зустрічаймо весну футзалом! Не знаєте як? Читайте анонс подій від НФК "Ураган" і будьте в епіцентрі спортивного життя міста….

СУБОТА 18 БЕРЕЗНЯ

Чемпіонат України з футзалу. Екстра-ліга. 19 тур
"Титан-Зоря" (Покровське) - "Ураган"

"Родзинкою" вікенду однозначно буде заключний поєдинок регулярного чемпіонату Екстра-ліги!За крок до серії плей-офф команди докладатимуть максимум зусиль, щоб покращити своє становище у турнірній таблиці, яка і так додає чимало інтриги. "Ураган" побореться за важливі три очки у Покровську, де зустрінеться із "Титан-Зорею"!
Початок: 12:30 год.

Шкільний турнір з футзалу в Івано-Франківську. 1/2 фіналу
Гаряче буде не тільки у найвищому футзальному дивізіоні України!  В Івано-Франківську добігає до свого завершення змагання за Кубок міського голови та НФК "Ураган", і вже суботнього вікенду відразу у трьох лігах будуть розіграні півфінальні матчі. Очікується, що боротьби буде багато! Ще б пак! Вже найближчого вівторка, 21 березня, великий фінал!
Початок матчів: 09:30 год.
Місце: спортивний зал Медуніверситету (вул. Целевича, 34)

НЕДІЛЯ 19 БЕРЕЗНЯ

Шкільний турнір з футзалу в Болехові. Фінал
На фінішній прямі міжшкільні змагання і за межами обласного центру, а першими фінішують школярі із Болехова. Першість розіграють ЗШ №2 та ЗШ с. Міжріччя, а в батлі за "бронзу" зійдуться Тисівська та Козаківська школи.
Початок матчів: 10:00 год. Урочисте закриття змагань: 11:00
Місце: спортивний зал Болехівської ЗШ №1 (вул.Шкільна, 2)

Шкільний турнір з футзалу в Долинському районі. Фінал
Не пасуть задніх і долиняни, які в неділю теж визначатимуть шкільного чемпіона. Щоправда, спершу четвірка найсильніших – ЗШ №6, ЗШ №7, Солуківська ЗШ, Княжолуцька – розіграє 1/2 фіналу.
Початок матчів: 12:00 год. Урочисте закриття змагань: 14:30
Місце: Долинська ДЮСШ (вул. Бандери, 2)

Шкільний турнір з футзалу на Тлумаччині. Фінал
Не менш емоційно буде й в Тлумачі! Ще б пак! Фінальний день ознаменується відразу двома чемпіонськими батлами, в якому зустрінуться найсильніші команди із району та об’єднаної територіальної громади. Впевнені, що Гостівська та Яківська школи, а також Тлумацька ЗШ і Прибилівський НВК покажуть футзальний клас.
Початок матчів: 11:00 год. Урочисте закриття змагань: 14:30
Місце: Спортивний комплекс (вул. Промислова, 2)
 

17.03.2017 13:05