АРПІ – УРАГАН – 4:3. ПЕРША ЗИМОВА ПОРАЗКА ДРАКОНІВ

За відсутності головного тренера нашої команди, Максима Павленка, Ураган поступається АРПІ.

Останній раз Дракони йшли з футзального майданчику, понуривши голови, ще десятого листопада, коли в Києві у драматичній дуелі програли колективу ХІТ з рахунком 4:5.

З того часу підопічні Максима Павленка могли демонструвати різну гру, іноді заганяючи себе, здавалося б, у глухий кут, але гідно виходили з важких ситуацій, зводячи матчі, як мінімум, до нічийних результатів.

Тим не менш, у Запоріжжі вийшло інакше. Зазначимо, що на матчі не зміг бути присутнім головний тренер нашої команди, Максим Павленко, через певні сімейні обставини. Враховуючи цей факт, діями команди у звітному матчі керував Сергій Задорожний.

Хоча почали цей матч Дракони дуже непогано, адже вже на другій хвилині протистояння Кордоба прострілив на дальню стійку, де зовсім вільний Юрій Когут переправив м’яча у ворота – 0:1, продовживши свою вдалу результативну серію у 2019 році.

Але й господарі поля досить швидко змогли рахунок зрівняти. Вже на шостій хвилині матчу підопічні Максима Павлюка заробили пенальті, який реалізував Огнистий – 1:1. Гра стала більш жвавою, а головне, збільшилася кількість небезпечних моментів біля воріт обох команд.

Першими свій момент реалізували саме Дракони, які організували відмінний контр випад. Фаренюк із центральної зони віддав на лівий фланг, звідки Федюк знайшов передачею Цілика, а той, в свою чергу, відправив м’яча у ворота – 1:2.

А ось далі щось пішло не так. По перше спочатку свій момент реалізував Огнистий, який перекинув м’яч над Кардашем після передачі з власної половини поля – 2:2. Ще через хвилини забив вже Ессаргіні, якого забули в штрафному майданчику Драконів під час розіграшу кутового – 3:2.

Саме з таким рахунком завершилася перша половина гри, а другий тайм обіцяв буду супер цікавим. Насправді так воно й сталося. Ураган увімкнув свій турбо режим, створюючи момент за моментом. З дальніх дистанцій «стріляли» Когут і Микитюк, але забити не вдавалося.

Запорізька команда, в свою чергу, впіймала Ураган на контратаці: Станіслав Моспан втік фактично з центра поля на побачення з Кардашем, прокинув м’яч повз голкіпера, а потім точно пробив у незахищений кут воріт – 4:2.

Через деякий час Ураган вирішив ризикувати, граючи з п’ятим польовим гравцем. В якійсь мірі ризик себе виправдав, адже майже одразу Когут відзначився своїм другим результативним ударом – 4:3. Більше того, як і у попередньому матчу Юрій міг стати справжнім героєм для Урагану, адже за сім секунд до завершення матчу АРПІ заробив шостий фол, а у ворота цієї команди було призначено десятиметровий удар.

Саме Когут підійшов до «точки», але пробив повз ворота. Таким чином, констатуємо першу домашню перемогу запорізької команди, та третю поразку Урагану в цьому сезоні. Зазначимо, що усі матчі були програні з різницею в один м’яч – 5:6, 4:5, 3:4.

Прес-служба НФК Ураган

27.01.2019 11:30