БУДІВНИЦТВО СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ - НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

Орієнтовна дата здачі в експлуатацію об’єкта - 25 жовтня 2015 року

У липні цього року НФК "Ураган" у мікрорайоні Пасічна, поблизу "німецького" озера, розпочав будівництво спортивних майданчиків. Торік івано-франківський клуб отримав дану земельну ділянку в оренду на п’ять років, а цьогоріч вже закипіла робота по реалізації задуманого.

Нагадаємо, що перший етап будівництва завершиться зведенням двох майданчиків із штучним покриттям та одного – із піщаним. Терміном здачі спортивних споруд визначено 25 жовтня, день, коли НФК "Ураган" святкуватиме 13-річчя.

На разі ведеться активна робота по підготовці об’єкта до введення в експлуатацію. На території працює важка техніка, яка готує поверхні майданчиків для фінального вирівнювання. Завершальний етап роботи ознаменується вистеленням якісного штучного покриття із Голландії. Окрім того, триває процес облаштування супутніх приміщень, які будуть містити роздягальні, душові та санвузли.

Інтенсивно проводиться робота по облаштуванню освітлення майданчиків та покращенню вуличного освітлення на прилеглих площах. До логічного завершення добігає й спорудження огорожі. А фінальною крапкою стане встановлення трибун для глядачів, облаштування прилеглої до споруд території та паркінгу.

Отож, чекати на спортивні майданчики залишилося не так вже багато й часу. Будівництво вже на фінішній прямій, і вже зовсім скоро поблизу Німецького озера завирує активне спортивне життя. Відзначимо, що майданчики використовуватимуться не тільки "ураганівцями", при наявності вільних годин вони здаватимуться в оренду усім бажаючим займатися ігровими видами спорту.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".


 

30.09.2015 12:50