"ДЕ ТРЕЙДИНГ" - "УРАГАН" - 1:4. ПЕРЕМОЖНИЙ ПОЧАТОК НОВОГО РОКУ

"Драколни" в гостях обіграли "ДЕ Трейдинг"

Вже на 3-ій хвилині звітного матчу "дракони" повели у рахунку. Абакшин вкотре продемонстурвав своє гольове чуття, встигнувши на добивання після пострілу Михайла Грицини - 0:1. Далі у гру вступили голкіпери - Колток врятував після удару Виставного, а Кравець впорався з пострілами Миколи Грицини, Шведа та Абакшина. Кращий голеадор минулого сезону чемпіонату України домігся бажаного на 12-ій хвилині. Цього разу Даниіл зблизька вразив ворота суперників - 0:2. Ближче до завершення тайму обидві команди "прорвало". Фаренюк та Швед на двох розіграли зразкову комбінацію і Назар забивав вже у порожню рамку - 0:3. "Трейдери" відповіли прицільним ударом від Виставного, який й підбив результат першої половини -1:3 на користь "драконів".

Після відпочинку малюнок гри на майданчику не змінився. "Дракони" насідали на ворота суперників і знову у гру вступив Кравець. Трималась оборона господарів недовго - Михайло Грицина після дотепного пасу Абакшина збільшив перевагу франківської команди. Перехід на гру з п'ятим польовим не допоміг "трейдерам" змінити сиутацію на табло - 1:4, "Ураган" святкує першу перемогу у 2022-му році.

«ДЕ Трейдинг» (Миколаївка) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 1:4 (1:3)
Голи:
Виставной (19) - Абакшин (3, 12), Швед (18), Мих. Грицина (26)
«ДЕ Трейдинг»: Кравець (в) – Калуков (к), Дзюба, Вацюк, Іванов - Щербак, Виставной, Мозговий, Сагайдачний, Скубченко, Аніскін, Лінекер - Гурко (в). Головний тренер: Олександр Хурсов.
«Ураган»: Колток (к) (Левандівський, 40) – Радевич, Мик. Грицина, Масевич, Фаренюк – Швед, Шеремета, Коваль, Абакшин, Онуфрак, Ткачук - Кардаш (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Калуков (7)

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

09.01.2022 13:51