ДЕРБІ! ОСТАННЯ БИТВА! І ЗУСТРІЧ З УЛЮБЛЕНОЮ КОМАНДОЮ!

Ми знаємо, де ви проведете вечір п’ятниці.

 

Коли декілька важливих факторів співпадають в один, пройти повз таку подію просто неможливо. Звичайно, зараз мова піде про останній матч Драконів у сезоні проти львівської Енергії, який відбудеться у п’ятницю о 18:00.

Чому потрібно заповнити трибуни манежу КФВ? Насправді, питання доволі риторичне, але ми можемо пояснити. По-перше, Дракони повинні зробити останній крок на зустріч срібним медалям Екстра-ліги. По-друге, в гості приїжджає принциповий суперник, матчі з яким завжди перетворюються у класне фут зальне видовище. По-третє, вболівальники і команда просто забов’язані подякувати одному за цей насичений сезон.

Для того, щоб «покласти» срібні медалі у Кубок Ліги або Кубок України, підопічним Максима Павленка необхідно просто перемогти. З будь-яким рахунком, адже зараз ми випереджаємо ХІТ на два залікові бали. Ця гра стане для команд вже п’ятою у сезоні, а статистика повністю на боці Урагану: 3 перемоги і одна нічия.

Окрім того, усі ми хочемо, аби наш Артем Фаренюк випередив Ігоря Салтанова у гонці бомбардирів. Зараз Фаренюк (як і Салтанов) має в своєму активі 19 голів. 

Останній раз, коли команди зустрічали у травні, Дракони здобули максимально непросту, але заслужену перемогу у Львові з рахунком 3:2, двічі забивши на останніх хвилинах гри.

Нагадаємо, що на останньому матчі сезону ви зможете не тільки насолодитись класною грою у виконанні наших Драконів, а й подякувати команді за чудовий сезон, взяти участь у розіграші цінних подарунків і, звичайно, зробити пам’ятні фото.

Попереду нас очікують нові тріумфи, але для початку потрібно добряче відсвяткувати завершення сезону.

Прес-служба НФК Ураган

11.06.2019 18:15