ДО ЗАВЕРШЕННЯ «EMSPORT & URAGAN FOOTBALL CAMP» ДВА ДНІ!

Футбольний табір в Івано-Франківську триватиме до 5 червня + ВІДЕО

День за днем кемп набирає обертів, і не встигли учасники табору отямитися, як футбольні пригоди вже на фінішній прямій! Насичені тренування та цікаві лекції, дружня атмосфера і спортивний азарт! Що ще потрібно, щоб кожен день табірного життя став незабутньою емоцією?

Нагадаємо, що шестиденний інтенсив табору побудований на дворазових тренуваннях, кожне з яких проводиться за чіткою методологією EmSport. Головні напрямки роботи – гра в атаці, захисті, перехід від оборони та захисту та підсумування всіх фаз. Організатори працюють в комплексі, який ґрунтується на поєднанні фізичних даних з технікою, мисленням, психологією, швидкістю прийняття рішень, психологією. Також одним з компонентів роботи польських спеціалістів є діагностування всіх учасників.

В рамках четвертого дня кемпу всі учасники пройшли тести функціонально-рухової системи організму, які провів Міхал Коволь - кваліфікований фізіотерапевт в Reha Control, компанії котра займається спортивною діагностикою та реабілітацією дітей. Спеціалісти перевіряли поставу, рухові взірці, зробили подологічну оцінку стопи, здійснили аналіз складу тіла, в тому числі визначили співвідношення жирової та м’язової тканин. Також "кемпівців" перевірили на швидкість, фізичну силу, мобільність, витривалість, технічну підготовку.

Міхал Віркус каже, що по завершенні табору кожна дитина отримає результати діагностики свого організму. "Кожен, без винятку, матиме рапорт з результатами, що в подальшому покаже батькам, як працювати з дитиною на перспективу. Також впродовж шести днів моя команда спостерігатиме за хлопчиками з точки зору психології – настільки в них розвинена стійкість, як справляються зі стресом, яка свідомість, як знаходять спільну мову з однолітками, та як проходять адаптацію у колективі", - розповів Віркус.

Організатори зазначають, що у тренувальному процесі важлива цілісність, а це індивідуальний підхід до кожної дитини і самовіддача, як зі сторони дитина, так і зі сторони тренера. Навчають, що тільки наполегливою працею можна досягти результатів та успіхів. "Щоб чогось навчитися, треба багато працювати і повторювати всі вправи. Пробувати, помилятися, знову пробувати, і тільки тоді буде все виходити в грі", - налаштовує "кемпівців" очільник польської делегації Міхал Віркус.

Ярослав Петчековський, тренер "Junior Football Academy", каже, що налаштованістю українських підопічних задоволений, тому емоції виключно позитивні. "Ми вже вдруге в Україні, минулого року це був "Буковель", тепер – Івано-Франківськ, скажу, що враження фантастичні, добре працюється, талановиті діти. Для нас честь, що нас вдруге запросили, це означає, що нам довіряють. Учасники табору з різних спортивних шкіл, але їх підготовка десь на однаковому рівні, і відразу помітно, що всі люблять футбол і приїхали вчитися. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб тренування були максимально корисними, цікавими для них. Головне, що діти дуже стараються, а нам дуже приємно з ними працювати. Дуже крутий обмін", - відзначив Ярослав.

Десятирічний Генріх Матис ділиться, що приїхав за футбольними навиками з Трускавця, що на Львівщині, зізнається, що хоче стати професійним футболістом, і на майбутнє вже обрав для себе і команди – "Барселона", "Ліверпуль", "Ювентус" або ж "Реал". Тому головна мета в таборі – максимально працювати і вчитися. "Тренування дуже цікаві, і тренера дуже до нас гарно ставляться, все пояснюють. Показують дуже багато вправ, і при грі в обороні, і при атаці. Тому враження тільки позитивні", - розповів Генріх. Підтверджує і батько Генріха, каже, що з сином є неодноразовими учасниками таборів, були навіть в Італії. Відзначає і професійний рівень організації, і насиченість тренувань, і умови.

А на футбольному таборі заключні два дні! Тому не пропустіть!

Графік тренувань

Понеділок, 4 червня
10:30 - 12:00 тренування 1
16:00 - 17:30 тренування 2

Вівторок, 5 червня
10:30 - 12:00 тренування

*тренування відбуваються на стадіоні "Хет-Трик Арена"

Довідка:

Міхал Віркус (Польща) - засновник футбольної академії Junior Football Akademy в м. Пшехлево та маркетиногоовї агенції "EmSport". Ліцензований футбольний тренер диплому UEFA (диплом "А"). Скаут. Проходив стажування в німецьких клубах "Вольсбург", "Гановер 96", польських "Лех Познань", "Арка Гдиня", "Шльонск Вроцлав".

Гонзало Фейо (Португалія) - ліцензований тренер УЄФА, футбольний скаут. Навчався поряд з Жозе Мауріньо. Робота тренером: "Бенфіка" (Португалія), "Баварія" (Німеччина), "Легія" (Польща), "Вісла" (Польща). Асистував тренерам Хенінгу Бергу, Кіко Рамірезу. Тренерський стаж в клубах - "Рома" (Італія), "Арсенал" (Англія).

Томаш Бишко (Польща) - ліцензований тренер коучінгу УЄФА (диплом "А"). Асистент головного тренера "Лехія Гданськ" U-14 та координатор футбольної академії. Куратор мотиваційного проекту для тренерів. Проектом. Працює з спортивним маркетинговим агентством. Закінчив стажування в "Ajax" , "Кристал Пелас", "Dinamo Zagreb" та "Sport Lisboa e Benfica". Протягом трьох років організовує міжнародний футбольний турнір "ЄвроНадія".

Міхал Коволь (Польща) - кваліфікований фізіотерапевт в Reha Control, компанії яка займається спортивною діагностикою та реабілітацією дітей.

Ярослав Петчековський (Польща) - ліцензований футбольний тренер УЄФА, тренер в "Junior Football Academy".

04.06.2018 10:22